Rekreační zařízení Vyhlídka

Ubytování v srdci Moravského krasu, 2 km nad městem Blanskem v rekreační oblasti Češkovice.

0 (0 hodnocení)

+420 516 415 080

Popis činnosti

Rekreační zařízení VYHLÍDKA se nachází 2 km nad městem Blanskem v rekreační oblasti Češkovice, obklopené krásnou lesnatou přírodou Moravského krasu s výhledem do dalekého okolí. Oblast Moravského krasu je považována za jedno z nejkrásnějších míst jižní Moravy a za ráj s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. A přitom leží pouze 30 km od moravské metropole Brna.

Nabízíme ubytování v 2-6lůžkových pokojích s balkonem nebo terasou. Pokoje nabízejí krásný výhled do okolní zalesněné krajiny a na rybník. Na každém pokoji je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaleta. Vyhlídka je bezbariérová a má kapacitu 103 lůžek. Součástí objektu je konferenční sál s barem a kapacitou 95 osob, jídelna pro 70 osob, salónek pro 30 osob a rozlehlá centrální hala až pro 150 osob. Společenský sál s barem je ideální pro pořádání konferencí, firemních prezentací, školení, firemních či rodinných oslav, svateb.

Více na www.vyhlidka-blansko.cz.

Kolpingovo dílo České republiky (KDČR) vzniklo 21. října 1992 a 13. února 1993 bylo přijato do Mezinárodního Kolpingova díla. Hlásí se k odkazu Jednot katolických tovaryšů, které u nás působily až do poloviny 20. století, kdy jim byla totalitními režimy zakázána činnost. Centrem KDČR se stal Kolpingův dům ve Žďáře nad Sázavou. Základními články organizace jsou tzv. Kolpingovy rodiny.

Ke stěžejním činnostem patří letní tábory, výlety, sportovní a kulturní akce, pravidelná činnost v kroužcích apod. Veškerá činnost je otevřena nejen pro členy, ale i pro širokou veřejnost.

Snažíme se pomáhat rodinám a lidem, kteří se dostali do obtížné životní situace (svobodné matky s dětmi, drogově závislí) a nabídnout jim pomocnou ruku. Nesmíme zapomenout také na nezištnou dobrovolnou pomoc ze strany našich členů směřující především k opuštěným, nemocným a zdravotně postiženým lidem. Více na www.kolping.cz.

Služby

Rodinné pobyty Svatby Firemní akce Skupinové pobyty Škola v přírodě Rekreační zařízení Vyhlídka Rodinné centrum Smečno Azylový dům Praha Komunita Sejřek Centrum primární prevence Rodinné centrum Srdíčko Kolpingovo dílo ČR

Kontakty

Telefony

+420 516 415 080 hlavní telefon
+420 777 555 746 rezervace
+420 733 745 329 mobilní telefon

Emaily

vyhlidka@kolping.cz

Odkazy

http://www.vyhlidka-blansko.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu