Sportovní a turistické centrum Jestřebích hor

Ubytovací zařízení STC jsou velmi vhodná pro pořádání škol v přírodě, školní výlety, ozdravné pobyty dětí, soustředění sportovních kolektivů.

0 (0 hodnocení)

+420 732 628 293

Popis činnosti

Sportovní a turistické centrum Jestřebích hor je subjektem, který zřídilo město Úpice za účelem spravování a provozování následujících ubytovacích zařízení – městského penzionu, ubytovny Sparta a kempu Radeč.

Ubytovací zařízení STC jsou velmi vhodná pro pořádání škol v přírodě, školní výlety, ozdravné pobyty dětí, soustředění sportovních kolektivů (míčové hry, vodácké sporty, cyklistika, lyžařské zájezdy atd.), turistiku ve všech jejích formách i kulturně poznávací činnost.

Nabízíme ubytování ve čtyř a pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením či společným v patře. V penzionu je možné objednat stravování. Připojení Wi-Fi.

Jako cíl k turistickým výletům z Úpice mohou sloužit zajímavá místa v Jestřebích horách a nedalekém okolí: Malé Svatoňovice, hrad Vízmburk, Rtyně v Podkrkonoší, Odolov, Adršpach, Trutnov, Žacléř, Ratibořice, Kuks, Dvůr Králové nad Labem.

Služby

ubytování sportovní soustředění kemp Wi-Fi sport tělocvična tenis rodinné pasy turistika

Kontakty

Telefony

+420 732 628 293 hlavní telefon

Emaily

stcjh@upice.cz

Odkazy

http://www.stcjh.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu