Ověřená firma

Česká společnost pro jakost, z.s.

Již od roku 1990 přinášíme do České republiky inovativní řešení v oblasti systémů managementu a nástrojů managementu kvality.

0 (0 hodnocení)

+420 221 082 269

Popis činnosti

Jsme občanské sdružení, které sdružuje široké spektrum osob a organizací, působící v různých oblastech systémů managementu a nástrojů managementu kvality.

Umožňujeme rychlý přístup k novinkám v oboru, výměnu informací, zvyšování odborné způsobilosti a možnost účastnit se akcí odborných skupin, poboček či Centra excelence. Zároveň poskytujeme nejen svým členům špičkové vzdělávání v oblasti systémů managementu a nástrojů managementu kvality. Členskou základnu tvoří více než 1100 individuálních členů a 90 členů kolektivních.

Jsme nezávislou, nepolitickou a neziskovou organizací. Spolupracujeme s mezinárodními (např. Evropská organizace pro kvalitu EOQ) i národními partnerskými organizacemi. Za účelem rozšíření služeb vzniklo v rámci naší organizace Centrum excelence a Centrum technické normalizace.

Byli jsme iniciátorem vyhlášení Národní politiky kvality, vykonáváme funkci sekretariátu a informačního centra Národní politiky kvality. Jsme spolutvůrci a signatáři Charty kvality České republiky.

Naším cílem je rozvoj, získávání a šíření nových poznatků z oblasti kvality a jejich řízení pro uspokojování profesních potřeb svých členů, pro podporu organizací při dosahování úspěšnosti a pro zvyšování kvality života občanů.

Produkty

Automobilový průmysl Bezpečnost a ochrana zdraví při práci Environmentální management Informační a komunikační technologie Nástroje pro excelentní řízení Potraviny, lesnictví, zemědělství Rizika a bezpečnost Systémy kvality Veřejná správa Zdravotnictví a sociální služby

Služby

Management Systémy managementu kvality Vzdělávací organizace Manažerské kurzy Školení a semináře Personální certifikace Systémová certifikace Produktová certifikace Vydávání publikací Specifické služby Spolková činnost

Značky

Časopis Perspektivy kvality BeQ! Ambasador kvality GURU CSR Centrum excelence

Certifikáty

ISO 9001:2015 EFQM Committed To Excellence

Kontakty

Telefony

+420 221 082 269 hlavní telefon
+420 221 082 284 Tel.
+420 221 082 229 Fax

Emaily

sekretariat@csq.cz
csqpraha@csq.cz
csq_cert@csq.cz

Odkazy

www.csq.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu