Ověřená firma

Penzion EVA

U nás jste na správné místě! Cenově výhodné ubytování!

0 (0 hodnocení)

+420 602 264 843

Eva Kopecká

Popis činnosti

Penzion EVA je výhodně situován na okraji města Mladá Boleslav. Poskytujeme krátkodobé, ale především dlouhodobé cenově výhodné ubytování.

K dispozici je TV se satelitem, sprchový kout, lednička, bazén a parkoviště. Pronajímáme jedno a dvoulůžkové pokoje. Díky této poloze můžete být za 15 minut v krásné krajině Českého ráje a zrovna tak i za necelou půl hodinu na okraji Prahy.

Můžete rovněž využít krytého bazénu, který je umístěn na zahradě penzionu. Nabízíme možnost uzavřeného a hlídaného parkování v areálu. Kromě standardních služeb poskytujeme zprostředkování i doplňkových služeb.

Pro inspiraci jsme připravili seznam tipů pro váš volný čas - Restaurace Rychta, Restaurace Pictures (Kosmos) a Denní lázně Láskov.

Jsme tým profesionálů připravený kdykoliv poskytnou našim klientům specializované služby a servis. Rádi bychom poděkovali všem vracejícím se i novým hostům za jejich přízeň. Věřte, že se budeme snažit, abyste se u nás cítili téměř jako doma.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Jednolůžkové pokoje Dvoulůžkové pokoje Přistýlka Sprchový kout

Služby

Ubytování v penzionu Kvalitní ubytování Cenově dostupné ubytování Wi-Fi Krytý bazén Uzavřené a hlídané parkoviště Praní prádla Masáže Svatby

Značky

Penzion Eva

Jazyky

němčina angličtina

Kontakty

Telefony

+420 602 264 843 Eva Kopecká

Emaily

penzioneva@penzioneva.cz

Odkazy

www.penzioneva.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu