DIKÉ ZAHRADY s.r.o.

Ve své práci uplatňujeme poslední trendy v zahradnictví, ale také jsme součástí odborné veřejnosti posouvající úroveň a kvalitu našeho řemesla stále dál.

0 (0 hodnocení)

+420 604 204 835

Main

Popis činnosti

Nevíte si rady s vytvořením ideálního místa pro pěstování vaší interiérové zeleně? Máte na svém pozemku strom, který potřebuje jakkoli ošetřit nebo zabezpečit? Přáli byste si mít také takový přírodní bazén u vašeho domu nebo hotelu? Obraťte se na nás a my vám s tím rádi pomůžeme.

Firma DIKÉ ZAHRADY s.r.o. je projekční a realizační firma s dlouholetou praxí v oboru zahradní a krajinářská tvorba. Jsme česká zahradnická firma působící v oboru sadovnictví a krajinářství již od roku 1992. Našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis, který zahrnuje veškeré služby spojené se zakládáním a údržbou zeleně, včetně stavebních úprav.

Zabýváme se projektováním a realizací sadovnických úprav, zahradní architekturou. Budujeme okrasná a koupací jezírka. Dále zajišťujeme údržbu zeleně, střešních zahrad, frézování pařezů.
Provádíme komplexní služby sadovnických úprav, počínaje od zpracování projektu až po konečnou realizaci díla tzv. "na klíč", včetně pozáručního servisu.

Všechny naše hotové zahrady jsou charakteristické svým osobitým vzhledem, propracovanými detaily, celoroční pestrostí a samozřejmě svou jednoduchostí na údržbu.

Poslední aspekt je základní podmínkou při navrhování všech našich zahradních úprav. Provádíme záruční i pozáruční servis dle přání klienta. Dle telefonické dohody.

Zakázky provádíme v rámci Libereckého, Středočeského a Královéhradeckého kraje.

V průběhu 20 let našeho fungování jsme získali bohatou praxi a znalosti v oboru, kde držíme krok s dobou. Výsledky naší práce jsou veřejně známé. Kdokoli má možnost je zhodnotit a posoudit.

Respektujeme individualitu klientů a hledáme taková řešení, která splňují jejich přání a představy. Zároveň garantujeme trvanlivost a funkčnost našich výsledků. Ctíme poctivé zahradnické řemeslo a vážíme si práce našich učitelů a zkušených zahradníků.

Jsme dlouholetými členy profesních svazů a odborných organizací, jako je Svaz zakládání a údržby zeleně (SZÚZ), Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu (SZKT), Mezinárodní asociace zahradnických firem (ELCA) zabývající se realizacemi sadových úprav. Jsme také součástí dalších odborných sekcí pro koupací jezírka, jako je Asociace biobazénů a jezírek (ABAJ) a realizátorů střešních zahrad (ZeS).

Nejen tato členství nás zavazují k poctivé a příkladné práci, díky které dosahujeme našich výsledků, jež získaly řadu ocenění.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Zahrady Veřejná zeleň Interiérová zeleň Zahradní architektura Okrasná a koupací jezírka Střešní zahrady Zimní zahrady Zahradní zavlažování Okrasné zahrady Jezírka Vertikální zelené stěny Vitríny a paludária

Služby

Arboristika Projektování zahrad Sadové úpravy Zahradní zavlažování Údržba zeleně Hydroponie

Kontakty

Telefony

+420 604 204 835 Main

Emaily

zahrady@dike-zahrady.cz

Odkazy

www.dike-zahrady.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu