Ověřená firma

Oblastní charita Rokycany

• Osobní asistence • Krizové zařízení pro ženy • Byt sv. Lukáše - noclehárna • Domov pro seniory sv. Pavla •

0 (0 hodnocení)

+420 371 726 129

Popis činnosti

Poskytujeme sociální a pečovatelské služby, podporujeme samostatnost, zajištění kvalitního a plnohodnotného života lidem s mentálním a kombinovaným postižením.

Služby jsou určeny seniorům, osobám se zdravotním postižením, s tělesným postižením, se zrakovým postižením, se sluchovým postižením, s mentálním postižením, s kombinovaným postižením, s jiným zdravotním postižením, s chronickým onemocněním a s chronickým duševním onemocněním. Dále osobám v krizové situaci, sociálně vyloučeným osobám, etnickým menšinám, které vedou rizikový způsob života nebo jím jsou ohroženy.

Ženám, které se nacházejí v krizové situaci, nabízíme ubytování na přechodnou dobu (max. 1 rok) a také poskytujeme služby osobám bez přístřeší nebo v krizi přespání a materiální zázemí spojené se sociální, psychickou a duchovní podporou. Azylové bydlení je určeno především ženám z rokycanského regionu, ale v případě volné kapacity jsou ubytovány ženy a matky i z ostatních oblastí ČR.

Noclehárna poskytuje základní sociální zázemí a nouzové přístřeší pro muže bez domova. nabízí i sociální pomoc v odůvodněných případech jednorázovou pomoc, v podobě umožnění vykoupání, oblečení, rady. kapacita zařízení činí 6 lůžek. Popis služby je vést klienty k samostatnosti, né závislossti, individuální přístup.

Služby

Osobní asistence Krizové zařízení pro ženy Byt sv. Lukáše - noclehárna Domov pro seniory sv. Pavla Vzdělávací a aktivizační činnosti Pomoc při uplatňování práv Psychosociální poradenství Společenské a zájmové aktivity Ošetřovatelská péče Zdravotní péče

Kontakty

Telefony

+420 371 726 129 hlavní telefon
+420 731 646 981 Mobil
+420 776 760 331 Mobil

Emaily

ochrokycany@seznam.cz
jana.kovarova@rokycany.charita.cz

Odkazy

www.charitarokycany.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu