Ověřená firma

Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183

0 (0 hodnocení)

+420 382 521 242

Akční nabídka

Popis činnosti

Milevské gymnázium je škola s dlouholetou tradicí. Otevřením šestiletého studia (místo osmiletého) se snažíme vyjít vstříc těm studentům, pro které bylo vzhledem k jejich nízkému věku dojíždění překážkou.

Šestileté studium na naší škole umožní žákům ZŠ plynulejší přechod ke středoškolskému vzdělávání. Žáci mohou plně rozvinout své nadání v kolektivu podobně zaměřených spolužáků. Po celou dobu studia probíhá kvalifikovaná výuka 2 cizích jazyků (z nabídky anglický, německý, ruský). Přírodovědné předměty a informatiku se žáci učí v moderně vybavených učebnách a laboratořích. Celkem 9 učeben je vybaveno interaktivní tabulí. Prostředí a atmosféra menší školy umožnují individuální přístup k žákům a eliminují negativní společenské jevy. Kvalifikovanost výuky všech předmětů je základem systematické přípravy studentů k maturitní zkoušce a k jejímu úspěšnému složení.

Poloha v centru města je výhodná pro milevské i dojíždějící žáky. Žáci a studenti našeho gymnázia se pravidelně zúčastňují odborných i sportovních soutěží a sklízejí úspěchy na okresní, krajské i republikové úrovni. Každoročně organizujeme adaptační kurz, lyžařský kurz, sportovně-turistický kurz, exkurze, školní výlety a kulturní akce. V neposlední řadě využíváme možnosti kvalitního stravování ve školní jídelně.

Kontaktní osoby:
Mgr. Petr Barda – ředitel
Tel. +420 382 521 416
E-mail petr.barda@gymnazium-milevsko.cz

Služby

adaptační kurzy lyžařské kurzy neomezený Wi-Fi internet online informační systém - klasifikace školní bufet tuzemské výlety a exkurze

Kontakty

Telefony

+420 382 521 242 hlavní telefon
+420 382 521 416 Alt

Emaily

kancelar@gymnazium-milevsko.cz

Odkazy

www.gymnazium-milevsko.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 12
Út 6 - 12
St 6 - 12
Čt 6 - 12
6 - 12

Klíčová slova

gymnázium Milevsko gymnázium Milevsko latina střední škola Milevsko

Kategorie

Gymnázia

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu