HASIČ SERVIS Ševčík, s.r.o. Brno

Hasicí přístroje a hydranty, požární ochrana Brno.

0 (0 hodnocení)

+420 545 233 730

Popis činnosti

Zajišťujeme komplexní servis v požární bezpečnosti především na jižní Moravě, ale jsme schopni vše zajistit v regionech celé Moravy a Praze.

Nabízíme komplexní služby v oboru PO a BOZP, prodej požárního materiálu (has. přístroje všech typů včetně montáže a kolaudací, revizních správ, pož. hadice, proudnice, ventily, spojky, savice), revize has. přístrojů, hydrantových systémů a ostatních požárně bezp. zařízení (nouzové osvětlení, požární dveře, klapky, zař. pro odvětrání tepla a kouře, el. pož. signalizace, stabilní has. zařízení, zař. pro detekci hořlavých plynů a par apod.).

Jsme přímým výrobcem hydrantových systémů se stálotvarovou hadicí DN25 s délkou 20 a 30 metrů. Proudnice dle potřeby 6-9-10 mm.

Provádění revizí věcných prostředků požární ochrany, plynových a elektrických zařízení provádíme převážně v regionech Brno, Jihomoravský kraj, Praha, Český Těšín a Olomouc.

Zpracování dokumentace a školení PO a BOZP provádíme především v regionech Brno, Praha a Český Těšín. Dle domluvy jsme schopni zajistit kdekoliv v České republice.

V případě zájmu o námi nabízené služby či v případě jakýchkoliv dotazů, se na nás neváhejte obrátit. Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Hasicí přístroje a hydranty Hadice Spojky Savice Hydrantové ventily Bezpečnostní značení Bezpečnostní tabulky

Služby

Komplexní servis v požární bezpečnosti Kontroly el. spotřebičů Revize el. instalace a hromosvodů Revize plyn. zařízení a tlak. Revize a opravy hydrantů Školení PO a BOZP

Kontakty

Telefony

+420 545 233 730 hlavní telefon

Emaily

sevcikhasic@volny.cz
sevcikovahasic@volny.cz

Odkazy

www.hasic-servis-sevcik.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu