Akční nabídka

Popis činnosti

Plánujete si postavit rodinný dům a hledáte stavební firmu v Plzni a okolí? Obraťte se na nás!

Jsme menší stavební firma, založena na jaře roku 2004 se sídlem v Záluží u Třemošné, potrpíme si na solidním a seriózním jednání a vysoké kvalitě poskytnutých služeb a provedených prací. Stavíme kvalitní nízkoenergetické a pasivní dřevostavby, Zhotovujeme krovy a střechy. Provádíme půdní vestavby a také provádíme elektromontážní práce a zemní práce.

Zajistíme kompletní servis od navržení domu dle Vašich představ, přes stavební povolení, až po realizaci rodinného domu na klíč. Dále nabízíme tesařské a pokrývačské práce. Okrajově do portfolia našich činností spadají i elektromontážní práce, slaboproudé i silnoproudé elektroinstalace a rekonstrukce starých rozvodů, zhotovování, revize a opravy hromosvodů. Zapojujeme a zprovozňujeme stroje, výrobní linky a jednodušší zařízení. Své služby poskytujeme zejména zákazníkům z Plzeňského kraje a okolí.

Zhotovujeme domy s použitím nové desky Rigistabil ACTIV AIR. Tato konstrukční deska od firmy Rigips s technologií Activ´Air zlepšují kvalitu vnitřního ovzduší. Obsahují totiž unikátní technologii Activ´Air pro rozklad emisí formaldehydu. Účinná látka v sádrokartonových deskách Activ´Air odbourává škodlivý formaldehyd tak, že jej přemění na neškodné inertní látky. Výsledkem je čistý vzduch v interiéru. Více info na www.deska-activair.cz.

V případě zájmu navštivte naše stránky www.monstr-sro.cz, kde najdete ještě více informací, reference, náš katalog staveb pro inspiraci. Spolupracujeme pouze s ověřenými a spolehlivými partnery, proto je rádi zveřejníme na našich stránkách. Naším cílem je spokojený zákazník, a proto se snažíme jít cestou kvality a slušného jednání, protože v dnešní době máme pocit, že solidních firem je u nás poskrovnu.

Našim mottem: "Nešetřete na stavbě domu, šetřete celý život."

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

dřevostavby obytné stavby nízkoenergetické domy nízkoenergetické dřevostavby rodinné domy na klíč železobetonové monolity pasivní domy hromosvody střechy, střechy na klíč pasivní dřevostavby

Služby

střechy, opravy, kompletní servis kompletní servis a navržení domu pokrývačské a tesařské práce vyrábíme železobetonové monolity revize hromosvodů rekonstrukce starých rozvodů elektromontážní práce elektroinstalace zprovozňujeme stroje zapojujeme, zprovozňujeme stroje dodáváme revize realizace střech rekonstrukce střech

Značky

desky Rigips s technologií Activ´Air difuzně otevřený systém INTHEERMO

Kontakty

Telefony

+420 775 095 551 hlavní telefon
+420 775 985 095 Alt

Emaily

info@monstr-sro.cz

Odkazy

www.monstr-sro.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu