Ubytování u Marušky

0 (0 hodnocení)

+420 721 319 799

Popis činnosti

Dům, ve kterém je nabízeno ubytování, se nachází přímo v historickém centru města Českého Krumlova, na pravém břehu řeky Vltavy a v samé blízkosti Lazebnického mostu. Náměstí je odtud vzdáleno pouhých 100 metrů. Původ domu sahá až do 16. století. Prochází jím bývalá parkánová zeď, podle níž je pojmenována i ulice, ve které dům stojí.

Z ubytování je možno si vybrat ze dvou pokojů a jednoho apartmánu. U obou pokojů je možnost přistýlky. Vzhledem k vyšší poloze terasy, je zajištěno určité soukromí a krásný výhled na řeku a na Lazebnický most, nad nímž se tyčí dominanta krumlovského zámku.

V okolí je krásné město Český Krumlov, který na Vás dýchá historií. Navštívit můžete muzeum voskových figurín, divadelní představení na otáčivém hledišti v zámecké zahradě. Okolí je rozmanité i pro letní a zimní sporty jako plavání, potápění, lodě na řece Vltavě. Cyklostezky a turistické trasy lipenska. V zimě nedaleko za hranicemi sjezdovka Sterstein a Hochficht jen několik kilometrů za hranicemi Rakouska.

Budeme se na Vás těšit.

Služby

ubytování snídaně na terase

Kontakty

Telefony

+420 721 319 799 hlavní telefon

Emaily

umarusky@email.cz

Odkazy

www.ubytovaniumarusky.cz

Kontakty

Klíčová slova

ubytování Český Krumlov dovolená Český Krumlov penzion Český Krumlov ubytování s dětmi rodinná dovolená

Kategorie

Penziony Ubytování v soukromí

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu