Sinka spol. s r.o.

Naše práce nás nepřestává bavit. Rychlost je naší předností. Návrh a realizace reklamy, technických a uměleckých popisů, výroba z plastů, dřeva a kovů. Reklamní předměty.

100 (1 hodnocení)

+420 602 245 979

Majitel

Popis činnosti

Disponujeme moderní technikou a zdroji pro návrh a realizaci reklamy,technických a uměleckých popisů, výrobu z plastů, dřeva a kovů. Dodáme reklamní předměty a textil včetně potisku. Naše společnost se zabývá řezáním, gravírováním, značením laserem, 3D frézováním a CNC výrobou.

Orientační systémy vyrábíme atypické nebo za použití standardně vyráběných profilových systémů. Výroba barevných atypických samolepek s ořezem. Ceny a medaile dodáme a označíme vygravírováním pomocí laseru nebo plno barevně potiskneme. Tiskneme plno barevnou grafiku ve foto kvalitě prakticky na jakékoliv materiály.

Nabízíme velký výběr reklamních a dárkových předmětů, jako jsou tužky, zapalovače. Výroba atypických předmětů z plastů a kovů, jako jsou různé stojánky, držáky, kryty, výstrče.

Za pomoci gravírování CO2 laserem dokážeme popsat skleněné a keramické předměty. Na CO2 a fiber laseru označujeme - gravírujeme a řežeme kovy, plasty, dřevo, sklo, kamen, kůži.

Nabízíme výrobu štočků a široký výběr samobarvících razítek v různých velikostech. Vzhledem k našemu vybavení CO2 a vláknovým laserem zajistíme gravírování jakékoliv materiálu.

Zakázky realizujeme na zařízení:
- velkoformátová tiskárna Epson
- tiskárna DTS Epson
- tiskárna Gerber FX
- CNC fréza
- laser CO2
- vláknový laser
- řezačka polystyrenu
- Plotter Mimaki
- laminátor za tepla

Neváhejte nás kontaktovat a využít našich služeb.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Cedule interiérové exterierové Barevná grafika Samolepky Světelná reklama 3D reklama Orientační systémy Plexisklo Skleněné a keramické předměty Reklama na auto Fóliová reklama Reklamní předměty Plastické nápisy Nápisy Razítka Samoplepy Ceny a medaile Plastové předměty

Služby

Digitální tisk Značení laserem CNC frézování Gravírování a rytí Řezání polystyrenu Výřezy z polykarbonátu Výřezy z plexiskla Výřezy z bondů Výroba z plastu Ohýbání plexiskla Leštění plexiskla Pískování Tvarování plexiskla Světelná reklama

Kontakty

Telefony

+420 602 245 979 Majitel
+420 606 744 522 Vedoucí výroby
+420 602 646 743 Mobil

Emaily

novak@sinka.cz Vedoucí výroby
honsig@sinka.cz Majitel
ferbr@sinka.cz
sinka@sinka.cz

Odkazy

www.sinka.cz
www.darky.sinka.cz

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 25.05.2018 09:30
    Spokojenost s výsledkem.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu