Veterinární klinika Trnová

0 (0 hodnocení)

+420 737 348 272

Main

Popis činnosti

Naše klinika se zabývá kompletní veterinární péčí (vakcinace, odčervení, čipování, vystavení Petpasu, interní medicína, chirurgické zákroky). Zaměřujeme se na prevenci a léčbu psů, koček, drobných savců a exotického ptactva.

Náš personál kliniky tvoří tým veterinárních lékařů mající zkušenosti z různých veterinárních pracovišť v ČR i na Slovensku.

Naším cílem je poskytovat vysoce kvalitní veterinární péči na základě nejmodernějších diagnostických a léčebných postupů.

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi zvířecími kamarády.

Náš tým:

MVDr. Markéta Marečková (Hašlová), MVDr. Jiří Veselý _

Služby

vakcinace, odčervení čipování, vystavení europasů, vystavení potvrzení o zdravotním stavu toaleta zvukovodů, vyprazdňování a vyplachování análních žlázek, krácení drápků odstranění zubního kamene ultrazvukem, extrakce mléčných i trvalých zubů chirurgické zákroky sonografické vyšetření vyšetření moči, trusu mikroskopické vyšetření odběry a vyšetření krve odběry krve pro zjištění DNA u ptáků dermatologické vyšetření vyšetření štěňat a geriatrických pacientů hospitalizace pacientů po operaci nebo pacientů, jejichž zdravotní stav a léčba to vyžadují hospitalizace papoušků prodej léků, klinických diet a krmiv konzultace a poradenství

Kontakty

Telefony

+420 737 348 272 Main

Emaily

info@veterinatrnova.cz

Odkazy

http://veterinatrnova.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 15 - 18 Dnes
Út 9 - 12
Čt 9 - 12
15 - 18

Středa - po tel. domluvě. Operační hodiny - PO - PÁ - 12:00 - 15:00. SO - NE + svátky - zavřeno

Klíčová slova

veterinární klinika Pardubice veterina Pardubice veterinář Pardubice vakcinace Pardubice odčervení Pardubice čipování Pardubice exotické ptactvo Pardubice psy Pardubice kočky Pardubice drobní savci Pardubice odběry krve Pardubice krmivo Pardubice veterinární léčiva Pardubice

Kategorie

Veterinář Zvířata drobná domácí

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu