Lipnická Pešlová Jarmila JUDr.

Advokátní služby pro podnikatele a občany v Ostravě, Karviné, Frýdku-Místku, Novém Jičíně, Opavě, Bruntále a Olomouci.

0 (0 hodnocení)

+420 595 002 065

Akční nabídka

Popis činnosti

Potřebujete právní pomoc, abyste mohli vyřešit svůj problém? Hledáte spolehlivého právníka,
který Vám pomůže v záležitostech obchodního i občanského práva, s převody nemovitostí, sepisováním smluv, ale i v dalších oblastech?

Advokátní kancelář JUDr. Jarmily Lipnické Pešlové se specializuje na občanské právo, obchodní právo, trestní právo a na všechny typy smluv (kupní – návrhy na vklad do katastru nemovitostí, darovací, o půjčce, o výpůjčce, o převodu obchodních podílů).

Spolehnout se na nás můžete v případě řešení rodinných krizí (rozvodová řízení, svěření dítěte do péče, vypořádání společného jmění manželů), občanských záležitostí (závěti, darování, převody nemovitostí, dědické řízení). Pomůžeme Vám také s vymáháním pohledávek a exekucemi. Zastoupíme Vás v exekučním či trestním řízení.

Ceny za poskytnuté právní služby se v České republice řídí vyhláškou 177/1996 Sb. (advokátním tarifem). Cena konkrétní právní služby bude klientovi sdělena při osobní konzultaci případu.

Pokud potřebujete využít služeb naší advokátní kanceláře, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na www.advokatnikancelar-ostrava.cz.

Produkty

návrhy na vklad do katastru nemovitostí darovací smlouvy smlouvy o půjčce smlouvy o vypůjčce smlouvy o převodu obchodních podílů

Služby

právní služby převody nemovitostí smlouvy občanské právo obchodní právo trestní právo všechny typy smluv řešení rodinných krizí občanské záležitosti směnné právo vymáhání pohledávek exekuce

Kontakty

Telefony

+420 595 002 065 hlavní telefon
+420 734 642 949 mobilní telefon
+420 596 138 439 FAX

Emaily

jarmilalipnickapeslova@seznam.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu