REJ Food s.r.o.

Víte, co jíte.

90 (1 hodnocení)

+420 731 331 714

Main

Popis činnosti

Hledáte kvalitní bezlepkové výrobky? Navštivte naše internetové stránky. Náš internetový obchod Vám přináší celý sortiment společnosti z pohodlí Vašeho domova - rychlé dodání, akční nabídky, poštovné od 1 200 Kč zdarma.

Výroba plněných perníků dle tradiční receptury - rozmanité tvary, barvy a zdobení včetně speciální nabídky výrobků na Mikuláše, Vánoce a Velikonoce. Výroba privátních značek. Výroba a prodej produktů zdravé výživy - celozrnné sušenky a keksy, těstoviny, sypaná müsli, bylinné a pravé čaje značky REJ. Víte, co jíte, vyvinuté ve spolupráci s Ing. Petrem Havlíčkem.

Dále nabízíme bezlepkové kukuřičné, rýžové a pohankové křupky pro děti a celiaky - bez soli, jemně solené nebo ochucené (ovocné, vanilkové atd.). Sortiment dodáváme do zdravých výživ, lékáren, HM Globus, TESCO a MAKRO. Celé portfolio produktů naleznete v internetovém obchodu.

Těšíme se na Vás! _

Produkty

Cereální a celozrnné sušenky Špaldové sušenky pro děti Slané snacky a oplatky Snacky s čokoládou Snídaňové cerálie a kaše Tradiční Plánský perník Křupky Celozrnné a bezlepkové těstoviny Čaje a čajové směsi Káva Bezlepkové výrobky

Služby

Internetový obchod www.rejfood.cz Česká rodinná firma Vlastní receptury a vývoj Dodávky zboží pro VO a MO po celé ČR Výroba privátních značek

Značky

Plánský perník REJ Víte, co jíte REJ Celozrnné pokušení

Speciality

Doporučuje Ing. Petr Havlíček

Kontakty

Telefony

+420 731 331 714 Main
+420 734 316 704 Mobile

Emaily

info@rejfood.eu
eshop@rejfood.eu

Odkazy

http://www.rejfood.eu website
www.rejfood.cz/produkty-rej menu

Facebook

Hodnocení

  • 90 od , 05.11.2014 14:14
    Skvělé sušenky!!

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu