Akční nabídka

Popis činnosti

Viktor Šeda – Carelectronic nabízí profesionální chiptuning (zvýšení výkonu motoru a zároveň snížení spotřeby vozidla), renovace DPF (filtru pevných částic), čištění DPF, imobilizéry, autodiagnostiku, airbagy, rádia, navigace a tachometry.

Naše služby poskytujeme jak pro Liberec, tak i celou ČR. Naše firma vlastní nejmodernější SW i HW, který se stále aktualizuje a díky kterému dokážeme řídicí SW jednotky nastavit přes diagnostickou zásuvku.

PROFESIONÁLNÍ CHIPTUNING:
Elektronická úprava SW řídicí jednotky motoru za účelem optimalizace výkonu motoru, zlepšení dynamiky vozidla a snížení spotřeby. Nastavovány jsou všechny potřebné parametry, které mají vliv na jízdní vlastnosti.

PROFESIONÁLNÍ ČIŠTĚNÍ (RENOVACE) FILTRU PEVNÝCH ČÁSTIC:
Ekologické čištění DPF/FAP filtru dieselových motorů. STOP sníženému výkonu a zbytečným regeneracím. Na čištění filtru pevných částic poskytujeme záruku 100 tisíc ujetých kilometrů. Filtr vyčistíme do 24 hodin, lze zaslat i poštou. Včetně dokladu o průběhu čištění a certifikátu.

AUTODIAGNOSTIKA:
Pomocí moderních diagnostických přístrojů jsme schopni diagnostikovat většinu evropských, ale i zámořských značek. Lze načíst nejen paměť závad, ale také naměřené veličiny při testovací jízdě. Tyto hodnoty lze okamžitě vytisknout a uchovat pro další servisní zákroky.

Pro více informací navštivte naše webové stránky www.carelectronic.cz a www.dpfrenovace.cz.

Využijte našich služeb ještě dnes a kontaktujte nás!

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

SW jednotky Imobilizéry Tachometry Airbagy Rádia a navigace Filtry pevných částic (DPF/FAP)

Služby

Profesionální chiptuning DPF renovace Renovace filtru pevných částic Čištění filtru pevných částic Opravy SW jednotek automobilů Autodiagnostika Opravy budíků

Speciality

Profesionální čištění filtrů pevných částic (záruka 100 tisíc kilometrů) Profesionální renovace filtrů pevných částic Profesionální chiptuning

Kontakty

Telefony

+420 603 513 643 hlavní telefon
+420 777 464 513 DPF renovace

Emaily

info@carelectronic.cz
viktor.seda@dpfrenovace.cz

Odkazy

http://www.carelectronic.cz
http://www.dpfrenovace.cz

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 30.08.2019 09:02
    Jsou jednoznačně vynikající a precizní. Všem je doporučuji.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu