Ověřená firma

Ladislav Kouřil - snubní a zásnubní prsteny Brno

... děláme šperky více než 20 let

0 (0 hodnocení)

+420 777 552 419

Popis činnosti

Zlatnická dílna se specializací na ruční výrobu snubních a zásnubních prstenů, provádíme ale i veškeré rytecké a zlatnické práce. K výrobě prstenů používáme ty nejtvrdší slitiny zlata, aby docházelo k co nejmenšímu opotřebení při nošení. Vyrábíme z nejtvrdší a zároveň nejbělejší slitiny bílého zlata dostupné na trhu.

U našich snubních prstenů z bílého zlata Vám díky tomu nehrozí nežádoucí změna barvy po opotřebení rhodiování, snubní prsteny nikdy nezežloutnou, ani škrábance na nich nebudou tolik vidět. U bílých prstenů kombinovaných se žlutým a červeným zlatem vydrží barvy napořád, protože barevnost je docílena skládáním z více částí různých barev zlata, nikdy jen jejich povrchovým barvením. Velkou péči věnujeme zejména zasazení kamenů, nestává se proto, že by vypadávaly. Kvalita zasazení je při výrobě hned několika způsoby kontrolována.

Provádíme veškerý servis, záruční i pozáruční, který zahrnuje úpravu velikostí, navíc si můžete i nechat obnovit povrch a vaše snubní a zásnubní prsteny budou tedy i po letech nošení jako nové. Věříme, že pro toho, kdo hledá originální, osobité a kvalitně vyrobené snubní prsteny za přijatelnou cenu, pro toho budou právě ty naše prsteny tou správnou volbou.

Nejlépe si domluvte schůzku na tel. 777 552 419, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Produkty

snubní prsteny zásnubní prsteny další šperky

Služby

rytecké práce zlatnické práce

Kontakty

Telefony

+420 777 552 419 hlavní telefon

Emaily

ladislavkouril@seznam.cz

Odkazy

www.snubni-prsteny-lk.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu