Ověřená firma

NIKA CHRASTAVA s.r.o.

...tak chutná česká tradice!

0 (0 hodnocení)

+420 482 322 897

Objednávky

Popis činnosti

Potřebujete větší množství lahůdkářských a masných výrobků jako například chlebíčky, saláty či pomazánky? Pak jste na této stránce správně.

Společnost NIKA CHRASTAVA s.r.o. sídlí 10 km od Liberce, ale objednávky dodává po celém Libereckém kraji, Středočeském kraji i Praze.

Díky svému dlouholetému působení na českém trhu Vám vyrobíme a dodáme široký sortiment masných výrobků (sekané výrobky, vařené výrobky, klobásy a vakuově balené produkty) a lahůdkářských výrobků, jako jsou například obložené chlebíčky, smaženky, saláty, pomazánky, obložené bagety, housky a bulky, aspikové výrobky a knedlíky.

V naší firmě si zakládáme na vysoké kvalitě výrobků a služeb. Požadavky našich zákazníků plníme dle jejich přání a požadavků, o čemž svědčí i naše široká klientela.

Denně objednávky dovážíme vlastními dodávkovými vozy s chladícím zařízením. Rádi Vám předvedeme provozy firmy nebo zodpovíme jakékoliv dotazy.

Naše chlebíčky a pomazánky jsou pohlazením pro Vaše chuťové buňky. Neváhejte a zkontaktujte nás již dnes!

Produkty

Chlebíčky Housky, bulky, bagety Aspikové výrobky Klobásy Obložené mísy Obložená vejce Knedlíky Toasty Saláty Pomazánky Pikantní utopenci Sekané výrobky Uzená masa a speciality Salámy a šunky Masné výrobky Vařené výrobky

Služby

Lahůdkářská výroba Masná výroba Zásobování dodávkovými vozy

Kontakty

Telefony

+420 482 322 897 Objednávky
+420 485 143 141 Objednávky

Emaily

nikachrastava@centrum.cz

Odkazy

www.lahudky-chrastava.cz
www.nikachrastava.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu