Domov pro seniory Zlaté slunce, Agentura SLUNCE, o.p.s.

Jsme tady, abychom Vám pomohli.

0 (0 hodnocení)

+420 727 961 766

Popis činnosti

Sháníte nový domov pro své příbuzné, kteří potřebují každodenní pomoc? Kontaktujte naše sociální služby pro seniory a zdravotně postižené v Ostravě.

Nabízíme Vám sociální služby pro seniory a zdravotně postižené v Ostrava, již od roku 2000. Cílovou skupinou organizace jsou senioři ve věku nad 60 let a zdravotně handicapovaní dospělí občané ve věku nad 25 let, osoby s chronickým onemocněním, osoby s jiným zdravotním postižením - osoby trpící demencí, způsobené úrazem nebo nemocí mozku, kdy nejčastějšími příznaky demence jsou poruchy krátkodobé paměti, úsudku, orientace, pozornosti, chování, schopnost abstraktního myšlení a komunikace např. Alzheimerova choroba. Tyto osoby jsou odkázány z části, nebo zcela na pomoc jiné osoby.

Máme k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s potřebným vybavením – elektrická polohovací lůžka, noční jídelní a servírovací stolky, signalizační zařízení pro nepřetržitý kontakt s ošetřovatelským personálem, rozkládací pohovka jako možnost pro rodinné příslušníky setrvat se svým příbuzným v případě zhoršení zdravotního stavu, popř. v jeho závěru. V budově se také nachází místnost pro komunikaci s pastorem, společenská místnost apod.

Více informací, včetně fotografií, najdete na našich stránkách http://www.agenturaslunce.cz/

Služby

domov pro seniory ubytování

Kontakty

Telefony

+420 727 961 766 hlavní telefon

Emaily

info@agenturaslunce.cz

Odkazy

http://www.agenturaslunce.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu