MišMaš Fitness Brno

100 (1 hodnocení)

+420 778 424 627

Main

Popis činnosti

Máme pro Vás k dispozici skvěle vybavené fitness centrum s kardio zónou, dva sály na aerobní i jiné hromadné sportovní aktivity či solárium. Celé fitness centrum je plně klimatizované a rozkládá se na ploše téměř 1 000 m2.

Zakládáme si na velmi vstřícném přístupu ke klientům, příjemné atmosféře a celkovém dojmu, který si odnesou s sebou domů. Vnímáme, že návštěvníci si k nám chodí hlavně aktivně odpočinout a pocit, který si u nás navodí se odráží ve vnímání celého fitness centra i ve výsledcích jeho snažení.

Jsme připraveni přivítat a uspokojit potřeby "víkendových", kondičních sportovců, kteří si chtějí udržovat vitalitu a cvičení vnímají jako doplňkovou záležitost k všednímu životu či jiným aktivitám, tak pro "maniaky", kteří touží bourat hranice lidských možností, jsou nekompromisní, při tréninku navzpírají tuny železa a krvavým pohledem při tom rentgenují okolí, zda se s nimi hodlá někdo poměřit.

Zkrátka je tu místo pro všechny bez rozdílu pohlaví, společenského postavení, věku, hmotnosti a kondice. Uvítáme s úsměvem každého, kdo se rozhodne se k nám připojit a rozšířit naše řady.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Běžecké pásy Steppery Arc trenažery Stacionární kola Rotopedy Elypticaly Power Lifting Výživa a suplementy

Služby

Fitness centrum Osobní trenér Dětský koutek Solárium Permanentky Fyziologie Masáže Pronájem sálů Wi-Fi zdarma

Značky

Hammer Strength Life Fitness Cybex

Členství v profesních spolcích

SKFČR

Kontakty

Telefony

+420 778 424 627 Main

Emaily

info@mismasfitness.cz

Odkazy

http://www.mismasfitness.cz website
http://mismasfitness.cz/kontakt/ reservation
http://mismasfitness.cz/cenik/ menu
http://mismasfitness.cz/kontakt/ order

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 13.11.2014 15:30
    Super posilovna, úžasně vybavená, spousta strojů a činek. Osobní trenér moc šikovný a příjemný, vše vysvětlil a předvedl. Obsluha na baru velmi milá. A jako bonus solárko.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu