MišMaš Fitness Brno

Místo pro všechny bez rozdílu pohlaví, společenského postavení, věku, hmotnosti a kondice v Brně.

100 (1 hodnocení)

+420 778 424 627

Main

Popis činnosti

Máme pro Vás k dispozici skvěle vybavené fitness centrum s kardio zónou, dva sály na aerobní i jiné hromadné sportovní aktivity či solárium. Celé fitness centrum je plně klimatizované a rozkládá se na ploše téměř 1 000 m2.

Zakládáme si na velmi vstřícném přístupu ke klientům, příjemné atmosféře a celkovém dojmu, který si odnesou s sebou domů. Vnímáme, že návštěvníci si k nám chodí hlavně aktivně odpočinout a pocit, který si u nás navodí se odráží ve vnímání celého fitness centra i ve výsledcích jeho snažení.

Jsme připraveni přivítat a uspokojit potřeby "víkendových", kondičních sportovců, kteří si chtějí udržovat vitalitu a cvičení vnímají jako doplňkovou záležitost k všednímu životu či jiným aktivitám, tak pro "maniaky", kteří touží bourat hranice lidských možností, jsou nekompromisní, při tréninku navzpírají tuny železa a krvavým pohledem při tom rentgenují okolí, zda se s nimi hodlá někdo poměřit.

Zkrátka je tu místo pro všechny bez rozdílu pohlaví, společenského postavení, věku, hmotnosti a kondice. Uvítáme s úsměvem každého, kdo se rozhodne se k nám připojit a rozšířit naše řady.

Těšíme se na Vás! _

Produkty

Běžecké pásy Steppery Arc trenažery Stacionární kola Rotopedy Elypticaly Power Lifting Výživa a suplementy

Služby

Fitness centrum Osobní trenér Dětský koutek Solárium Permanentky Fyziologie

Značky

Hammer Strength Life Fitness Cybex

Členství v profesních spolcích

SKFČR

Kontakty

Telefony

+420 778 424 627 Main
+420 778 424 628 Alt

Emaily

info@mismasfitness.cz

Odkazy

www.mismasfitness.cz website

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 13.11.2014 15:30
    Super posilovna, úžasně vybavená, spousta strojů a činek. Osobní trenér moc šikovný a příjemný, vše vysvětlil a předvedl. Obsluha na baru velmi milá. A jako bonus solárko.

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 22
Út 6 - 22
St 6 - 22
Čt 6 - 22 Dnes
6 - 22
So 9 - 21
Ne 9 - 21

Happy Hours: po-pá 10:00-14:00 hod.

Klíčová slova

fitness Brno fitness cvičení Brno posilovna Brno solárium Brno MišMaš Fitness osobní trenér Brno fyziologie Brno cvičení Brno fitko Brno aerobní cvičení Brno kardio zóna Brno sportovní aktivity Brno power lifting Brno běžecké pásy Brno steppery Brno arc trenažery Brno stacionární kola Brno rotopedy Brno posilovna pro ženy Brno posilovna pro muže Brno

Kategorie

Fit-centra Volný čas Solária

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu