Popis činnosti

Nabízíme kompletní sortiment produktů z oblasti TOPENÍ - VODA - PLYN, potrubní rozvody - trubky a tvarovky - systém FV-Plast, odpadní systém HT, KG, izolace, mosaz, měď, spojovací a kotevní materiál, kulové ventily, šroubení, kohouty, klapky, sanita, nádržky, plováky, příruby, glykol Henock.

Jsme výhradní distributor systému primárního okruhu tepelných čerpadel a teplonosné nemrznoucí kapaliny Henock skupiny ITG pro Českou a Slovenskou republiku.

Šíři námi nabízeného sortimentu zboží a náhradních dílů využívají nejenom montážní a stavební firmy, ale i drobní instalatéři a maloobchodní zákazníci, obchodní firmy a různé organizace.

Naši zaměstnanci jsou vyučeni v oboru, mají bohaté zkušenosti z praxe a proto Vám mohou nabídnout nejen nejkvalitnější produkty ze sortimentu vodoinstalačního materiálu od renomovaných českých i zahraničních výrobců, ale také Vám odborně a přitom prakticky poradí.

Těšíme se na Vás!

Produkty

PPR – pro rozvod studené a teplé vody, vzduchu a topení HT – kanalizace pro vnitřní rozvody KG – kanalizace pro vnější rozvody, revizní šachty Sanita – keramika, baterie, sprchové kouty, doplňky Pozinkové a mosazné fitinky Těsnění všeho druhu – voda, topení, plyn Silikony sanitární, PU pěny Měď – trubky a tvarovky Radiátory, kotle, čerpadla

Služby

Prodej vodoinstalačního materiálu Prodej náhradních dílů

Kontakty

Telefony

+420 778 433 304 Main
+420 553 651 165 Alt
+420 602 744 880 Mobile

Emaily

benesov@vodoplast.cz

Odkazy

vodoplast.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 15:30
Út 6 - 14:30
St 6 - 14:30 Dnes
Čt 6 - 15:30
6 - 14:30
So 7 - 10

Od dubna do prosince sobota 7.00 až 10.00 hod. Ve dnech 3.-8.7.2023 bude naše prodejna uzavřena z důvodu čerpání dovolené.

Klíčová slova

vodoinstalační materiál Opava sanitární silikon Opava rozvody vody Opava vodo Opava topo Opava radiátory Opava čerpadla Opava těsnění Opava kanalizační rozvody Opava sanitární keramika Opava kotle Opava vodoplast Opava fv-plast Opava plastové trubky vodoinstalační materiál PPR tepelná čerpadla nemrznoucí směs Henock sanitární keramika plastové trubky Opava spojovací a kotevní materiál

Kategorie

Instalatéři - nářadí a potřeby Voda - rozvody Topení Plyn - instalace, rozvod Měď a měděné výrobky Kanalizace Sanitární technika a zařízení

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu