Akční nabídka

Popis činnosti

Autoslužby Vik nabízí motoristům kvalitně vybavený autoservis s pneuservisem, diagnostiku, dovoz aut ze zahraničí, EKOLOGICKOU LIKVIDACI VOZIDEL, prodej starších autodílů a zapůjčení náhradních vozidel. Jsme partnery všech významných asistenčních společností v ČR i zahraničí. Disponujeme čtyřmi odtahovými speciály - Mercedes Atego 1523 s hydraulickou rukou a sjížděcí plošinou, Iveco Turbo Daily, MAN TGS 26.32 pro přepravu a vyproštění osobních, dodávek a nákladních vozidel s možností přepravy až šestičlenné posádky. Koncem roku 2010 jsme zakoupili nový vůz MAN TGS 2632 na odtah a vyproštění NÁKLADNÍCH vozidel, který je vybavensilnou hydraulickou rukou, která na 11 m zdvihá 2 tuny, hydraulické odtahové brýle na 8 tun a sjížděcí hydraulická plošina s nosností 8 tun s navijákem. V polovině roku 2011 nám přibyl v naší flotile další odtahový speciál VW T4 Fitzel Speeder 3,5 k rychlé a levné přepravě osobních vozidel a zároveň až 5 členů posádky.

Rozšířili jsme pro Vás náš vozový park náhradních vozidel 3x Renault Scenic, Renault Kangoo, Renault Megane a dodávka
Peugeot Boxer Maxi, které Vám rádi zapůjčíme ZDARMA jako poškozenému při pojistné události!!! Naše firma také provozuje dobře fungující AUTOBAZAR Poříčí u Hronova, kde vám rádi poradíme při prodeji i výběru Vašeho vozu.


Kontaktní osoby -

Autoservis - mobil: 608 977 517;
Autobazar - mobil: 605 782 967;
Autovrakoviště - mobil: 608 066 699.

Další kontaktní údaje - email: info@autovrakovistevik.cz, web: http://www.autovrakovistevik.cz

Produkty

smluvní partner pojišťoven

Služby

autoservis, pneuservis autoslužby, autobazar servis klimatizace montáž tažných zařízení výměna poškozených autoskel prodej náhradních dílů likvidace pojistných událostí odtahová služba a asistenční služba NONSTOP vyproštění a naložení vozidel hydraulickou rukou pomoc motoristům v nouzi ekol. likvidace vozidel ZDARMA výkup havarovaných vozidel dovoz vozidel ze zahraničí autopůjčovna, náhradní vozidla prodej použitých pneu, disků, náhradních dílů

Kontakty

Telefony

+420 608 977 517 hlavní telefon

Emaily

autosluzbyvik@seznam.cz
info@autovrakovistevik.cz

Odkazy

www.autosluzbyvik.cz website

Hodnocení

  • 100 od , 11.11.2014 07:45
    Velmi kvalitní firma

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu