Ověřená firma

FORTE Beroun spol. s r.o.

Výroba rychloběžných vrat od roku 1995. Přes 40 tisíc vyrobených vrat na 4 kontinentech.

0 (0 hodnocení)

+420 311 637 197

Popis činnosti

Již od svého založení v roce 1995 se firma Forte Beroun spol. s r.o. zabývá výrobou rychloběžných rolovacích a mrazírenských vrat. Dále také zámečnictvím, soustružnickými pracemi, kovovýrobou. Výroba sekčních vrat. Výroba vratové výplně – plachet.

Vrata Sperol se dodávají ve 3 variantách – Standard, Profi a Speed. Vrata Sperol především šetří tepelnou energii, mohou být vnitřní nebo venkovní. Jsou určena pro stavební otvory v komerčních objektech, jako jsou výrobní haly, sklady a supermarkety. Boční díly a ostatní kovové části jsou z pozinkovaného materiálu, případně dle přání zákazníka z nerezu.

Více než 20 let zkušeností v oboru, výrobky s důrazem na kvalitu, odolnost a flexibilita, udělaly z Forte Beroun významného hráče na evropském trhu s rychloběžnými vraty.

V dnešní době vyvíjí konstrukční oddělení firmy stále nová a modernější vrata tak, abychom uspokojili co nejširší spektrum zákazníků.

Produkty

rychloběřná rolovací vrata rychloběžná mrazírenská vrata rychloběžná lamelová vrata sekční vrata vratové výplně

Služby

výroba prodej opravy servis zámečnická výroba konstrukční a svářečská výroba výroba sekčních vrat výroba vratové výplně výroba rolovacích vrat kovovýroba

Kontakty

Telefony

+420 311 637 197 hlavní telefon
+420 311 636 263 Fax

Emaily

info@forteberoun.cz

Odkazy

www.forteberoun.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu