HMS, spol. s r.o.

Střechy, rekonstrukce, zateplování, klempířské práce.

0 (0 hodnocení)

+420 311 533 393

Popis činnosti

Naše firma nabízí stavby na klíč, střechy, rekonstrukce, společnost HMS, spol. s r.o. vznikla v roce 1991 sloučením fyzických osob působících v oboru dodávka staveb od roku 1990. Patříme mezi středně velké firmy.

Zaměstnáváme především vlastní pracovníky, kteří mají dlouhodobě zkušenosti při realizace zakázek bytového a průmyslového charakteru. V roce 2005 se stala naše společnost držitelem certifikátu ISO 9001:2009.

Ve stavební výrobě se firma zabývá prováděním stavebních prací, především kompletní dodávkou staveb na klíč, tzn. kromě stavebních prací i dodávkou jednotlivých profesí vč. provedení interierů. Dále firma provádí rekonstrukce objektů, rodinných domků, památkově chráněných objektů. Z 50 % produkce firmy také provádíme kompletní dodávku střech od A do Z. Jedná se o provádění tesařských, klempířských a pokrývačských prací.

Firma je strojově vybavena na provádění výše citovaných činností. Jedná se o dopravní prostředky na dovoz stavebního materiálu, na provádění zemních prací, techniku na dopravu materiálu na střechy a výškové objekty.

Spolupracujeme se specializovanými firmami v oblasti elektro, ÚT, ZTI, podlahy, okna, dveře. Naším cílem je spokojený zákazník.

Více informací naleznete na našich stránkách www.hms-stavby.cz.

Produkty

zámkové dlažby oplocení sádrokartony

Služby

klempířské práce rekonstrukce objektů drobné zemní práce likvidace suti kontejnerová doprava projektové dokumentace pokrývačské práce tesařské práce zakládání staveb kompletní dodávka staveb kompletní dodávka střech pomocní pracovníci: pokrývač, obkladač, štukatér, zedník, truhlář, klempíř

Certifikáty

ISO 9001:2009

Kontakty

Telefony

+420 311 533 393 hlavní telefon
+420 603 570 621 Mobil

Emaily

info@hms-stavby.cz

Odkazy

www.hms-stavby.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu