ASSIST 24 s.r.o. - odtahová služba Brno

Asistence je poskytována v nepřetržitém režimu 24 hodin denně, 365 dní v roce.

0 (0 hodnocení)

+420 606 787 111

Main

Popis činnosti

Jsme nonstop silniční, vyprošťovací a odtahová služba osobních i nákladních vozidel, autobusů a tahačů na území Evropy a ČR. Odtahy osobních vozidel a nákladních automobilů realizujeme dle podmínek stanovených jednotlivými pojišťovnami.

Odtahová služba společnosti ASSIST 24 s.r.o. (dříve Moravskoslezská, s.r.o.) umožňuje naložení a odtažení jakéhokoliv osobního nebo nákladního automobilu. Asistence je poskytována v nepřetržitém režimu 24 hodin denně, 365 dní v roce. Klient tak nemusí zdlouhavě hledat a shánět opraváře, který by problém co nejrychleji vyřešil.

Motoristům, jejichž vozidlo je nepojízdné z důvodu běžné poruchy nebo dopravní nehody nabízíme její odstranění nebo opravu v co nejkratším čase bez objednání, včetně zajištění prohlídky příslušnou pojišťovnou.

Dále nabízíme motoristům, jejichž vozidlo je nepojízdné z důvodu dopravní nehody nebo poruchy, zapůjčení náhradního automobilu dle výběru. Náhradní automobil přistavíme zákazníkovi též na místo nehody nebo poruchy. Opravený automobil přistavíme na určené místo, odkud si rovněž odvezeme zpět náhradní vozidlo.

Firma poskytuje také služby pro stavebnictví v oblastech nákladní autodoprava - převozy stavebních strojů, kontejnerová doprava a zemní práce. Vozový a strojový park uspokojí požadavky nejen velkých stavebních firem, ale i drobných stavebníků.

Neváhejte a vyberte si ještě dnes z naší nabídky!

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Přívěsy Nástavby Sklopná plošina Pevná plošina

Služby

Odtahová služba Havarijní služba Silniční služba Autoservis Autopůjčovna Zapůjčení náhradního vozidla Kontejnerová doprava Speciální doprava Přeprava stavebních strojů Nadrozměrná doprava Těžká doprava Přeprava techniky Zemní práce Výkopové práce Dovoz písku, štěrku Odvoz stavebních sutí

Značky

FIT-ZEL ALGEMA

Kontakty

Telefony

+420 606 787 111 Main
+420 545 234 593 Alt
+420 545 234 594 Fax
+420 602 730 510 Mobile

Emaily

dispecink@assist24.cz
doprava@assist24.cz

Odkazy

https://www.assist24.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu