Ověřená firma

IZOLACE M s.r.o. izolace střech, jezírek, spodní izolace budov

0 (0 hodnocení)

+420 570 580 072

Popis činnosti

Naše firma IZOLACE M s.r.o. se zabývá izolacemi rovných a šikmých střech, balkonů, teras, bazénů, jezírek, proti zemní vlhkosti, tlakové vodě, radonu a metanu, proti ropným produktům a chemickým látkám. Dále nabízíme klempířské práce a dodáváme materiál pro hydroizolace. Možno v rámci projektu Zelená úsporám. Bezplatná cenová kalkulace je samozřejmostí.

Zaměstnanci firmy mají dlouhodobé pracovní zkušenosti a jsou pravidelně školeni mj. na aplikaci folií systémů: Fatrafol, Protan, Rhenofol, Rhepanol, Evalon, Sikaplan a Alkorplan.

Fóliové izolace zajistí dlouhodobou ochranu střešního pláště i v extrémních klimatických podmínkách a po celou dobu životnosti jsou zcela bezúdržbové.

Izolace balkonů nebo teras probíhá aplikací fólie na jakýkoli vhodný připravený povrch. Směřování vrstev fólie po nalepení odvádí vodu a brání tak jejímu hromadění na povrchu balkonu.

Pro povrchovou izolaci nových i rekonstruovaných bazénů se používají mechanicky kotvené fóliové systémy. Fólie jsou svařeny do libovolné velikosti a tvaru s hladkým nebo protiskluzným povrchem a v barvách dle výběru zákazníka. Při izolaci jezírek podobně jako u bazénů se velikost fólie přizpůsobí připravené jámě.

* IZOLACE STŘECH * IZOLACE BAZÉNŮ * IZOLACE JEZÍREK * IZOLACE SPODNÍCH STAVEB * IZOLACE BALKONŮ A TERAS *

Produkty

materiál pro hydroizolace

Služby

izolace střech izolace balkonů izolace teras izolace spodních staveb izolace bazénů izolace jezírek klempířské práce

Značky

Fatrafol Protan Rhenofol Rhepanol Evalon Sikaplan Alkorplan

Kontakty

Telefony

+420 570 580 072 hlavní telefon

Emaily

izolacem@seznam.cz

Odkazy

www.izolacem.cz website

Kontakty

Klíčová slova

izolace střech izolace teras izolace balkonů izolace bazénů izolace jezírek izolace bazénů Uherské Hradiště izolace proti vodě Zelená úsporám izolace střech Uherské Hradiště izolace spodních staveb izolace Uherské Hradiště

Kategorie

Izolace proti vodě Izolace tepelné Střechy

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu