Zabezpečovací a kamerové systémy, anténní a satelitní zařízení – Josef Straka

Jsme certifikovanými montážními partnery společnosti Jablotron, která je předním českým výrobcem zabezpečovací techniky.

0 (0 hodnocení)

+420 777 805 030

Popis činnosti

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti satelitního a anténního příjmu, elektronického zabezpečení a kamerových systémů pro rodinné domy, bytová družstva i výrobní haly velkých firem.

Naší prioritou jsou dodávky a montáž sdělovacích zařízení. Kamerové systémy, EZS, počítačové sítě, TV a rozvody, satelitní technika, tel. ústředny a vše s tím spojené. Nabízíme kompletní řešení pro rodinné domky i velké firmy.

Zabýváme se montáží alarmů JABLOTRON do bytů, domů i rozsáhlých firemních objektů. Pomůžeme vám také s jejich servisem a připojením na pult centralizované ochrany.

V této oblasti podnikáme od roku 2000. Za to, že již přes 13 let patříme k nejžádanějším firmám v tomto oboru, vděčíme naší poctivé práci a spokojeným zákazníkům. Další informace obdržíte přímo u nás na provozovně, kde jsme připraveni pro Vás navrhnout vždy to nejlepší řešení.

Náš elektronický obchod je pouze info o cenách, zboží máme obyčejně k dispozici v naší kamenné prodejně na adrese Křemešnická 824, Alfacentrum Pelhřimov.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Zabezpečovací systémy CCTV - Kamerové systémy Alarmy EPS - Elektrické požární systémy Docházkové systémy Anténní a satelitní systémy Pozemní a satelitní příjem Laserová střelnice

Služby

Dodávky sdělovacích zařízení Montáž a prodej

Značky

JABLOTRON Skylink LaserSniper VR Hunter

Kontakty

Telefony

+420 777 805 030 hlavní telefon
+420 565 321 770 Tel.

Emaily

strakajosef@post.cz
obchod@josefstraka.cz

Odkazy

www.alarmy-pelhrimov.cz
www.josefstraka.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu