Ověřená firma

Novotný Pavel - ladění a opravy klavírů

Specializuji se na obor ladění a opravy klavírů ve městě Brně, jeho okolí a celém Jihomoravském kraji.

0 (0 hodnocení)

+420 602 737 136

Popis činnosti

Potřebujete naladit klavír, radu při koupi piana z druhé ruky nebo třeba opravit či vyměnit kladívko? Již mnoho let se specializuji na obor ladění a opravy klavírů ve městě Brně, jeho okolí a celém Jihomoravském kraji.

Nabízím ladění klavírů, koncertní ladění podle požadavků umělců, opravy mechanik, klávesnice, asistence při výběru staršího pianina nebo křídla, domluva nákupu nového nástroje přímo u výrobce, znalecké odhady klavírů, kompletní čištění a seřízení nástroje.

Čištěním a pravidelnou kontrolou seřízení mechaniky a pedálů (cca po 2-5 letech) se zabrání zvýšenému opotřebení plstěných částí a nedochází tak k drobným mechanickým závadám.

Laděním nástroje v pravidelných intervalech 1-2 let, u pianistů cvičících intenzivně i častěji - zvláště důležité je to u menších děti, kterým se formuje hudební sluch.

Poskytuji servis po celém Jihomoravském kraji. Zakázky dohodou.

Více informací naleznete na mých www stránkách.

Těším se na budoucí spolupráci!

Služby

Ladění klavírů Opravy klavírů Klavírní servis Koncertní ladění podle požadavků umělců Asistence při výběru staršího pianina anebo křídla Domluva nákupu nového nástroje přímo u výrobce Kompletní čištění a seřízení nástroje Opravy mechanik Znalecký odhad Intonace Servis po celém Jihomoravském kraji

Kontakty

Telefony

+420 602 737 136 hlavní telefon
+420 546 215 404 Tel.

Emaily

novotnypavel@volny.cz

Odkazy

www.novotny-klaviry.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu