Ověřená firma

Výkup aut - odtahovka Zlín Tomáš Řezníček

Odtahová služba Zlín, Otrokovice, Napajedla

0 (0 hodnocení)

+420 604 626 111

Akční nabídka

Popis činnosti

Potřebujete prodat Váš automobil a požadujete peníze ihned v hotovosti? Nebo se Vám porouchal vůz a potřebujete odtáhnout? Pak kontaktujte odtahovou službu či výkup aut Zlín Tomáše Řezníčka.

Po domluvě přijedeme vykoupit vůz i k vám domu, případně do jiné dohodnuté lokality. Peníze za Vaše auto Vám vyplatíme IHNED v hotovosti. Všechny starosti spojené s prodejem auta vyřídíme za Vás.

Vykupujeme také vozidla v leasingu nebo úvěru, firemní vozidla, užitková vozidla a motocykly. Koupíme od Vás i vozidlo havarované či jinak poškozené nebo vozidlo s mechanickou vadou. Zaručujeme solidní jednání. Provozujeme non-stop odtahovou službu a zabezpečujeme převoz vozidel a autodopravu.

Dále se specializujeme na zprostředkování koupě a prodeje vozidel a poskytujeme poradenství v oblasti koupě nového vozu, máte-li vybrán nový vůz, poradíme Vám osobně při jeho koupi včetně fyzické prohlídky Vámi vybraného vozu na místě a vyřizování veškerých náležitostí spojených s koupí automobilu nebo s jeho dovozem ze zahraničí (přihlášení, STK, formality spojené s registrací vozidla), také s vyřízením úvěru či leasingu a jsme schopni zajistit servis automobilů včetně karosářských a lakýrnických prací.

Těšíme se na budoucí spolupráci..

Služby

výkup aut - peníze na ruku zprostředkování koupě vozu odtah vozidel 24 hodin denně

Speciality

výkup aut peníze na ruku

Kontakty

Telefony

+420 604 626 111 hlavní telefon

Emaily

tomzl2@seznam.cz

Odkazy

www.vykup-aut-zlin.cz

Kontakty

Působíme v okolí až 100 km od sídla

Výkup vozů:

Po 9 - 19
Út 9 - 19
St 9 - 19
Čt 9 - 19 Dnes
9 - 19
So 10 - 17
Ne zavřeno

Klíčová slova

výkup aut Zlín odtahová služba Zlín odtah aut Zlín výkup aut výkup automobilů odtahová služba odtah odtahová služba zlínský kraj výkup zlínský kraj odkup aut Zlín výkup aut Napajedla výkup aut Otrokovice výkup aut Přerov odtahovka Zlínský kraj výkup aut Uherské Hradiště výkup vozidel výkup havarovaných aut

Kategorie

Odtahová služba Autobazary Automobily osobní - prodej

Platební metody

  • hotově
  • faktura

dle dohody

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu