Ověřená firma

OK Záchlumí, a.s.

Realizujeme zakázkovou kovovýrobu. Pružně reagujeme na poptávku zákazníka. Možnost kusové i sériové výroby.

0 (0 hodnocení)

+420 374 622 027

Ústředna

Popis činnosti

Potřebujete náhradní díly pro stavební stroje, nákladní automobily či zemědělských strojů? Kontaktujte naši firmu.

Hlavní činností OK Záchlumí, a.s. je výroba dílů pro stavební stroje a nákladní automobily, výroba zemědělských strojů, CNC pálení (laser, plazma, autogen) a tváření plechů za studena lisováním. Společnost se v menší míře zabývá také výrobou speciálních kovových palet a zařízení pro transport, manipulaci a skladování včetně navazujících komponentů.

Výrobu lze realizovat z vlastního i dodaného materiálu. Dle požadavku zákazníka zhotovíme prototypové výrobky a vzorky. Vytvoříme návrhy konstrukčních řešení.

Obchodní aktivity firmy jsou zaměřeny na Českou republiku a země Evropské unie. Převážná část produkce je určena pro zahraniční trh. Současné výrobní, technické i personální vybavení společnosti umožňuje pružně reagovat na poptávku zákazníků. Dodržování termínu dodávek i vysoká kvalita výrobků jsou samozřejmostí.

Svou činností je společnost schopna uspokojit požadavky náročných tuzemských i zahraničních partnerů ve svém výrobním oboru.

Zachování stabilně vysoké kvality výrobku a služeb zaručuje zákazníkům certifikát jakosti dle evropské normy ČSN EN ISO 9001:2009.

Hlavním cílem naší společnosti je individuální přístup a spokojenost zákazníků s našimi výrobky a servisem. Dodržování termínu dodávek i vysoká kvalita výrobků jsou samozřejmostí.

Více informací naleznete na našich webových stránkách www.okz.cz.

Těšíme se na spolupráci.

Produkty

zemědělské stroje CNC výpalky kovářské výrobky rámy pro nákladní vozidla strojní tabulové nůžky lisované výrobky z plechu díly pro stavební stroje rámy a podskupiny pro nákladní vozidla speciální kovové palety tryskací box hydraulický ohraňovací lis komplex svářecích strojů výstředníkové lisy tryskač kovů soubor obráběcích strojů

Služby

tváření plechů za studena výroba strojů a komponentů svařování kovů soustružení a frézování kovů dělení hutních polotovarů pálení hutních materiálů povrchové úpravy obchodní činnost silniční nákladní automobilová doprava

Značky

laser. dělicí zařízení BYSTAR pásové pily KASTO FARO 3D měření pálicí stroj MESSER CAD pracoviště konstruktéra

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001:2016 ČSN EN ISO 3834-2

Kontakty

Telefony

+420 374 622 027 Ústředna
+420 374 616 249 Sekretariát
+420 374 622 020 Fax

Emaily

okz@okz.cz

Odkazy

www.okz.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu