Ověřená firma

Autopůjčovna Automoc Praha

Nejlevnější autopůjčovna v Praze. Při telefonické rezervaci okamžitě blokujeme vůz pro Vás!

100 (1 hodnocení)

+420 605 043 834

Popis činnosti

Otevírací doba naší autopůjčovny je od 7 hodin ráno do 20 hodin večer. Máme otevřeno každý den, včetně sobot, nedělí a všech svátků. Autopůjčovnu naleznete přímo v centru Prahy na Vinohradech.

Pokud přebíráte nebo odevzdáváte auto ve dnech pracovního volna, neplatíte žádný příplatek. Automobily můžete také přebírat a odevzdávat na letišti Václava Havla v Ruzyni. Asistenční služby jsou poskytovány non-stop, 24 hodin denně.

Naší autopůjčovnu naleznete přímo v centru Prahy, tím pádem Vám odpadají komplikace a zdržení při dopravě do místa předání vozidla. Některé půjčovny aut se nacházejí na okrajích Prahy nebo i za Prahou. K nám vás doveze tramvaj číslo 10 nebo 16, zastávka se jmenuje Šumavská. Dále k nám jede tramvaj číslo 11, zastávka Jiřího z Poděbrad. Jestliže pojedete metrem, vystoupíte ve stanici náměstí Míru nebo Jiřího z Poděbrad.

Kancelář se nachází přibližně stejně daleko od těchto dvou stanic. Pokud se vám nechce cestovat městskou hromadnou dopravou lze po domluvě vozidlo přistavit a odevzdat na jiném místě.

V nabídce naší autopůjčovny je většina vozů značky Škoda, různých karosářských verzí. Jedná se o vozy Škoda Fabia III, Škoda Fabia II, Škoda Citigo, Škoda Octavia II, Škoda Octavia III kombi, Škoda Rapid. Provedení těchto vozidel je ve verzích hatchback, sedan nebo kombi. Většinou se jedná o benzínové motory, prostornější a pohodlnější vozy Octavií jsou vybaveny úspornými a současně výkonnými motory turbo diesel (TDI).

Automobily jsou pravidelně servisovány ve značkovém autoservisu. Vnitřek vozu je po každé výpůjčce vyčištěn, tento základní úklid je zahrnut v ceně pronájmu. Mezi další výhody patří výběr z naší akční nabídky.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Osobní vozy GPS navigace Dětská sedačka Sněhové řetězy Střešní nosič Nosič kola

Služby

Autopůjčovna Pneuservis

Značky

Škoda Citigo Škoda Fabia Škoda Fabia kombi Škoda Rapid Škoda Octavia Škoda Octavia kombi

Kontakty

Telefony

+420 605 043 834 hlavní telefon
+420 222 952 640 Pevná linka

Emaily

moc@automoc.eu

Odkazy

www.automoc.eu

Facebook

Hodnocení

Vstřícnost personálu
100
Vozový park
100
Cena
100
Spolehlivost
100
  • 100 od , 30.11.2015 17:48
    Skvělé ceny, snaží se vycházet vstříc. Čistá, nová auta.

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 07 - 20
Út 07 - 20
St 07 - 20
Čt 07 - 20 Dnes
07 - 20
So 07 - 20
Ne 07 - 20

Při telefonické rezervaci máte jistou okamžitého zablokování vozu pro Vás.

Klíčová slova

autopůjčovna autopůjčovna Praha autopůjčovna Praha 2 PNEUSERVIS pneuservis Pŕaha půjčení aut půjčení auta půjčení auta Praha půjčení auta Praha 2 půjčení automobilu půjčení automobilu Praha 2 půjčení automobilu Praha pneuservis Praha 10 pneuservis Vinohrady pronájem automobilu pronájem automobilu Praha pronájem automobilu Praha 2 pronájem automobilu Vinohrady levný pronájem automobilu levný pronájem automobilu Praha levný pronájem automobilu Vinohrady levný pronájem automobilu Praha 2

Kategorie

Automobily - půjčovny Automobily - služby Pneuservis

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • VISA
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu