+420 602 528 991

Akční nabídka

Popis činnosti

Již více než dvacet let je naší specializací dovoz aut ze zahraničí, a to konkrétně dovoz automobilů značky Ford. Protože máme v této oblasti opravdu bohaté zkušenosti, rádi bychom svou nabídku představili i Vám.

Není náhoda, že se orientujeme výhradně na dovoz aut značky Ford. Ford je v České republice všeobecně dlouhodobým tahounem v dovozu aut ze zahraničí, ať už pro svou spolehlivost, cenovou dostupnost náhradních dílů, tak i pro dostatek specializovaných Ford servisů. Takový Ford servis je již nově i naše společnost.

Nemáte-li úplně jasno, jestli hledáte auto z kategorie malých nebo dokonce mini vozů, auto střední nebo sportovní třídy anebo některé z kategorie MPV, můžete se nechat na našich internetových stránkách inspirovat. Vzhledem k tomu, že jsme specialisté na dovoz aut značky Ford, je pro nás odborné poradenství v této oblasti skutečně samozřejmostí. V případě jakýchkoli dotazů na kterákoli auta značky Ford, dovoz aut ze zahraničí nebo Ford servis nás neváhejte kontaktovat!

Seriózní jednání, vyřízení pojištění na vozidlo, možnost financování na splátky, odtahová služba non-stop, člen FordServiceClub.

Služby

servis Ford pneuservis dovoz vozidel ze zahraničí odtahová služba úvěry pojištění vozidel STK a měření emisí karosářské a klempířské práce kontroly a opravy klimatizací diagnostické zařízení montáže handsfree sad, autorádií, autoalarmů čištění interiéru, tepování sedaček bohatý sortiment autopříslušenství a doplňků možnost zapůjčení náhradního vozidla likvidace pojistných událostí

Značky

Ford

Kontakty

Telefony

+420 602 528 991 hlavní telefon
+420 602 706 809 Alt
+420 792 226 602 Mobile

Emaily

auta-ts@auta-ts.cz

Odkazy

www.auta-ts.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 18
Út 8 - 18
St 8 - 18 Dnes
Čt 8 - 18
8 - 17

Klíčová slova

servis Ford Hodonín dovoz aut ze zahraničí Hodonín autobazar Hodonín pneuservis Hodonín odtahová služba Hodonín Servis Ford Břeclav Dovoz vozidel ze zahraničí Opravy Ford Pojištění vozidel

Kategorie

Autoservis, opravy silničních vozidel Autobazary Pojištění, pojišťovny Pneuservis

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu