Ověřená firma

Čupera Jaroslav MUDr.

Homeopaticky je možno léčit celou řadu akutních stavů a onemocnění. Její velkou doménou ale zůstává léčba chronických nemocí a stavů vzdorujících nejrůznějším léčebným postupům.

0 (0 hodnocení)

+420 728 348 453

Popis činnosti

Rádi byste se dozvěděli něco víc o homeopatii? Kontaktujte moji homeopatickou poradnu.

Homeopatická poradna funguje již od roku 2003. Zabývám se komplexní diagnostikou zdravotního stavu, poskytuji homeopatické poradenství pro děti i dospělé, provádím elektroakupunkturní vyšetření zátěží, alergenů, parazitů, potravin. Zaměření poradny není jen homeopatické, ale ve své práci využívám i řadu dalších metod alternativní medicíny.

Poskytuji poradenství v případech akutních i chronických onemocnění pomocí homeopatie, akupunktury, Bachovy květové terapie a gemmoterapie spolu s elektroakupunkturní diagnostikou.

Homeopatie:
Homeopaticky je možno léčit celou řadu akutních stavů a onemocnění. Její velkou doménou ale zůstává léčba chronických nemocí a stavů vzdorujících nejrůznějším léčebným postupům. V případě správné reakce na podaný homeopatický lék probíhá léčení ve smyslu Herringových zákonů a takto jemně je možno pacientovi opět navrátit zdraví.

Bachova květová terapie:
Bachova květová terapie je přírodní informační léčba používající tzv Bachovy esence, vyrobené z určitých „rostlin vyššího řádu“ – těch je celkem 38 a působí převážně na psychickou úroveň, vzápětí též jemněji na úroveň fyzickou. Při psychickém problému Bachovy květy vyladí psychiku člověka a přemění negativní postoje v pozitivní. Léčba je jemná a velmi účinná, může výrazně zlepšit psychiku pacienta přírodní cestou. Výborná na celkové zklidnění i na zlepšení spánku.

Akupunktura:
Akupunktura je léčba vpichováním jehel do aktivních akupunkturních bodů, která slouží k harmonizaci toku životní energie na energetických drahách spojených s orgány. V léčbě využívám především tělovou akupunkturu a akupunkturu mikrosystému ušního boltce.

Elektroakupunktura dle Volla (EAV):
Jedná se především o diagnostickou metodu, která umožňuje měřit energetický stav drah spojených s orgány či orgánovými systémy. Dále je možno touto metodou najít přesný homeopatický lék, stanovit alergeny, přítomnost parazitů a plísní v těle a vhodnost či nevhodnost určitých potravin pro konkrétního člověka, stejně jako zjistit vhodnost či nevhodnost léků, vitamínů či potravinových doplňků.

Gemmoterapie:
Gemmoterapie je metoda na hranici mezi homeopatií a fytoterapií, v léčbě využívá speciálně připravené tinktury z pupenů rostlin.

Od založení poradny jsem pomohl mnoha klientům s nejrůznějšími potížemi a pevně věřím, že v budoucnu pomůžu ještě mnoha další.

Těším se na Vaši návštěvu.

Produkty

produkty Bachovy květové terapie Rescue kapky, spray a pastilky Rescue night kapky na spaní

Služby

komplexní diagnostika zdravotního stavu homeopatické poradenství elektroakupunkturní diagnostika akupunktura Bachova květová terapie gemmoterapie pomoc s chronickými nemocemi prodej doplňků masáže

Kontakty

Telefony

+420 728 348 453 hlavní telefon

Emaily

cupera.j@seznam.cz

Odkazy

www.homeopatickaordinace.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu