Ověřená firma

Střechy Pařízek - STAVEBNÍ PRÁCE BRNO

0 (0 hodnocení)

+420 722 917 901

Pavel Pařízek

Popis činnosti

Potřebuje Vaše střecha rekonstrukci, opravu nebo výměnu? Stavíte a hledáte firmu, která Vám provede střechu na klíč? Firma Střechy Pařízek z Brna se postará o komplexní klempířské, tesařské, pokrývačské i stavební práce, které dají Vaši střechu zase do pořádku.

Zabýváme se stavbou kompletně nových střech, jejich opravami či přímo střechami na klíč. Dále také stavíme přístřešky, altány, pergoly, zahradní domky, drobné stavby i dřevostavby. Provádíme také montáž sádrokartonu a zhotovujeme půdní vestavby.

Jsme zde pro Vás i v případě, že budete potřebovat zajistit montáž střešních oken, montáž sádrokartonu, realizovat půdní stavby, plovoucí podlahy či rekonstruovat interiér. Jsme společnost, která dává přednost kvalitě před kvantitou, jelikož za svou práci ručíme během realizace, ale také po jejím dokončení. Ke své práci používáme vždy jen ten nejkvalitnější materiál dostupný na trhu a kvalitní nářadí značek Paslode, Hitachi, Protool a Narex.

Na trhu působíme již více než 15 let. Díky zkušenostem získaným za dobu našeho působení jsme schopni zrealizovat také nestandardní požadavky našich klientů.

Produkty

altánky pergoly zahradní domy plovoucí podlahy

Služby

klempířské práce tesařské práce pokrývačské práce stavební práce střechy na klíč rekonstrukce střech montáž sadrokartonu půdní vestavby poradenství

Kontakty

Telefony

+420 722 917 901 Pavel Pařízek

Emaily

velpa.parizek@seznam.cz

Odkazy

www.strechybrno.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 18
Út 6 - 18
St 6 - 18
Čt 6 - 18
6 - 18

Dle potřeby nás kontaktujte telefonicky nonstop.

Klíčová slova

klempířské práce Brno klempířství Brno klempíři Brno pokrývačské práce Brno pokrývači Brno tesařské práce Brno střechy Brno střechy na klíč Brno opravy střech Brno rekonstrukce střech Brno stavební práce Brno přístřešky Brno dřevostavby Brno pergoly Brno

Kategorie

Střechy Klempířství, klempíř

Platební metody

  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu