Popis činnosti

Potřebujete zasklít okno či dveře nebo si chcete nechat vyrobit akvárium? Pak jste na našich stránkách správně. Sklenářství Václava Sedláčka je Vám k dispozici 6 dní v týdnu pro lokalitu Jičín a okolí. V našem sklenářství nabízíme širokou škálu služeb, a to nejen sklenářských, ale také prodej skel a výrobu včetně následné montáže.

Provádíme veškeré sklenářské práce, od výroby akvárií, přes paspartování obrazů až po zateplení oken. Profesionální odborné montáže provádíme po dohodě se zákazníkem. Specializujeme se na prodej sklenářských výrobků. Rádi Vám u nás koupený sklenářský výrobek také odborně namontujeme.

Produkty

Klasická skla Skla s pletivem Plexiskla Makrolon (polykarbonátové desky) Žáruvzdorné skla Lacobel (lakované sklo) a mnohé další Izolační dvojskla a trojskla Drátosklo, stratobel (sklo s fólií - bezpečnostní)

Služby

Klasické sklenářské práce Řezání, broušení a vrtání skla Výroba izolačních dvouskel Výroba akvárií a terárií Zhotovení zrcadel na míru Vrtání a broušení skel Rámování obrazů Paspartování a euroclipy Profesionální odborné montáže

Značky

Confeta Aligátor Vánek Činčila KERALIT Glamat LACOBEL

Kontakty

Telefony

+420 493 524 413 Main
+420 605 772 554 Alt

Emaily

sklenarstvi-sedlacek@centrum.cz

Odkazy

http://www.sklenarstvi-jicin.cz website
sklenarstvi-jicin.cz/kontakt-sklenar reservation
sklenarstvi-jicin.cz/sklenarske-sluzby menu

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu