Zdravotnické středisko Hvozd s.r.o.

Ambulantní zdravotnické zařízení poskytující zdravotnické služby v oborech praktický lékař pro dospělé, praktický lékař pro děti a dorost, gynekologie, COP poradna, rehabilitace, interní ambulance, gynekologická cytologická laboratoř.

0 (0 hodnocení)

+420 487 751 436

Popis činnosti

Jsme nestátní ambulantní zdravotnické zařízení poskytující zdravotnické služby v oborech praktický lékař pro dospělé, praktický lékař pro děti a dorost, gynekologie, COP poradna, rehabilitace, interní ambulance, gynekologická cytologická laboratoř.

Zdravotnické zařízení poskytující zdravotnické služby v oborech:
- praktický lékař pro děti a dorost: MUDr. Jana Bílková,
- praktický lékař pro dospělé: MUDr. Dagmar Lupoměská a MUDr. Dalibor Maršák, MUDr. Pavla Deáková
- gynekologie: MUDr. Jan Pitoňák,
- rehabilitace: MUDr. Hana Střelcová
- akreditovaná cytologická laboratoř: primář MUDr. Jiří Vorlíček, lékaři – MUDr. Jiří Vorlíček, zást. prim. MUDr. Luděk Coufal, MUDr. Marek Urbanec,
- laboratoř patologie aj.

Lékaři, kteří indikují pacienty k fyzikální terapii, absolvovali poatestační stáž na školicím pracovišti zakončenou zkouškou, pracuje zde atestovaný rehabilitační lékař. Pracoviště rehabilitace je vybaveno moderními přístroji pro fyzikální terapii. Přístroje Endomed a Vacotron firmy Enraf Nonius, určené k terapii interferenčními proudy, k podtlakové masáži a myo stimulaci.

Terapeutický Laser firmy Enraf Nonius používán k terapii zánětlivých onemocnění skeletu, podpoře hojení u popálenin a jizevnatých tkání.

Zdravotnické středisko Hvozd s.r.o. má uzavřeny Smlouvy o úhradě zdravotní péče se všemi významnými zdravotními pojišťovnami. Ošetřujeme také pacienty občany členských států Evropské unie s úhradou dle platných zákonů EU, pacienti z nečlenských států EU jsou ošetřováni s úhradou dle platných mezinárodních smluv.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Služby

praktický lékař pro dospělé praktický lékař pro děti praktický lékař pro dorost gynekologická ordinace ultrasonografické pracoviště cytologická laboratoř screening karcinomu děložní hrdla rehabilitace interní ambulance

Kontakty

Telefony

+420 487 751 436 hlavní telefon
+420 487 751 437 Fax

Emaily

d.marsak@hvozd.com

Odkazy

www.hvozd.com

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu