Popis činnosti

Naše společnost se zabývá veškerými opravami osobních aut, nákladních aut, zemědělských strojů a vysokozdvižných vozíků.

Provádíme opravy silničních vozidel i strojů všeho druhu. Nabízíme opravy traktorů Zetor UR I., II., III., a to včetně závěsných zařízení, zemědělských strojů, malotraktorů a sekaček.

Dále nabízíme opravy ysokozdvižných vozíků značky Desta a Balkancar, nákladních vozidel do celkové hmotnosti 7,5 t a osobních silničních vozidel všech značek.

Zajistíme přípravu, předvedení na STK a emise. Provádíme také generální opravy motorů a zámečnické a svařovací práce.

Naše firma vznikla v roce 1993, kdy se syn Bohumil Kaňa a otec Stanislav Kaňa rozhodli založit firmu a začít opravovat zemědělské stroje a automobily.

Produkty

Autodíly Náhradní díly podvozku Brzdové díly Náhradní díly motoru Výfuky Filtry Autoelektro

Služby

Rychlý autoservis všech značek Servisní a sezónní prohlídky Opravy podvozkových skupin Opravy motorů a převodovek Zemědělské stroje a zařízení opravy Příprava a vyřízení STK Montáž závěsných zařízení Zámečnické a svařovací práce

Kontakty

Telefony

+420 605 279 198 Main
+420 602 436 509 Mobile

Emaily

sim.kan@email.cz

Odkazy

http://www.autoopravykana.cz website

Hodnocení

  • 70 od , 01.08.2014 09:27
    Dozvěděl jsem se o této firmě z doslechu. Jejich ochota, vstřícnost a pracovitost mi pomohla zachránit spoustu peněz, o které bych přišel, jelikož se mi porouchalo auto cestou na dovolenou. Děkuji

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu