Ověřená firma

Kadlecová Helena MUDr.

0 (0 hodnocení)

+420 274 772 466

Akční nabídka

Popis činnosti

Jsem praktická lékařka pro děti a dorost. Nyní dovolte, abych se Vám krátce představila. Vystudovala jsem Fakultu dětského lékařství, po absolvování potřebné praxe v nemocnici a na dětském středisku v Kladně jsem získala atestaci z dětského lékařství. Poté jsem vedla dětský rehabilitační stacionář pro předškolní děti s ohrožením a postižením. Toto mé zaměření mě dovedlo k úspěšnému složení nástavbové atestace z léčebné rehabilitace. Řadu zkušeností mohu tak předávat i v této ordinaci zejména při preventivních prohlídkách kojenců i větších dětí. Dále jsem pracovala v Kojeneckém ústavu s dětským domovem v Praze, kde jsem se seznámila se sociální problematikou ohrožených a znevýhodněných dětí. Též jsem se účastnila dobrovolnických aktivit jako supervizor.
Poskytuji konzultace v rehabilitačních opatřeních při vadném držení těla, plochých nohách a vertebrogenních obtížích zjištěných při prevenci, doporučení pomůcek.
Nabízím rychlou diagnostiku intenzity zánětu v těle (odebrání CRP přímo v ordinaci), prevence časného nasazení antibiotik. Zabývám se homeopatickou léčbou akutních obtíží, individuálními konzultacemi při konstituční terapii chronických obtíží. Dále se také zabývám terapií poruch emočních stavu (strachy, fobie, úzkosti) pomocí Bachových květových esencí - po individuální konzultaci.

Služby

ordinace pro děti a dorost nadstandardní očkování očkování konzultace homeopatická léčba individuální psychoterapie preventivní prohlídky

Kontakty

Telefony

+420 274 772 466 hlavní telefon

Emaily

heleka@seznam.cz

Odkazy

www.bvstudio.cz/detsky-lekar website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 11 12 - 15
Út 13 - 17 Dnes
St 7:30 - 11 12 - 15
Čt 7:30 - 11 12 - 14
7:30 - 11 12 - 13

Klíčová slova

CRP metoda pediatr Praha 10 homeopatie Praha 10 dorostový lékař Praha 10 dětský lékař Praha 10

Kategorie

Praktičtí lékaři pro děti a dorost Lékaři

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu