Ověřená firma

Dům s pečovatelskou službou SENIOR

0 (0 hodnocení)

+420 323 604 244

Akční nabídka

Popis činnosti

Dům s pečovatelskou službou SENIOR byl zařízen zastupitelstvem města Říčany k plnění svého sociálního programu jako samostatný právní subjekt v roce 1996. Od roku 2009 je samostatným právním subjektem. Základním posláním a činností je poskytování ubytovacích a stravovacích služeb, zajištění pečovatelských služeb a dalších doplňkových služeb seniorům - obyvatelům DPS a občanům Říčan. V objektu je 99 bytů, 24 bytů je 1+1 pro manželské dvojice, 74 garsoniér a 1 byt služební. Celková využitelná kapacita je 122 osob. Pečovatelská služba Domu s pečovatelskou službou v Říčanech pomáhá lidem v péči, kteří vzhledem ke svému věku nebo zdravotnímu stavu potřebují pomoc jiné osoby.


DENNÍ STACIONÁŘ OGLA
KONTAKTNÍ ÚDAJE:
Vedoucí stacionáře - Bc. Pavla Romanová
Tel.: 733 340 028
stacionar@dps.ricany.cz

Jedná se o sociální zařízení, které poskytuje ambulantní péči seniorům a osobám se sníženou soběstačností nebo zdravotním postižením a potřebou celodenní péče. Nabízí denní pobyt pro 8 klientů a 4 klienty v rámci odlehčovacích služeb na dlouhodobější pobyty například během léta.
Další informace na webu stacionáře www.staciona-olga.cz

Dům s pečovatelskou službou SENIOR pomáhá seniorům, kteří vzhledem ke svému věku, zdravotnímu stavu nebo sociální situaci potřebují pomoc při naplňování každodenních potřeb a přání. Posláním je podporovat soběstačnost seniorů a umožňovat jim prožívání plnohodnotného, důstojného a aktivního života.
Nejen našim obyvatelům, ale i obyvatelům města je k dispozici v našem objektu lékárna, kadeřnictví a prodejna zdravotnických potřeb.
Více informací na http://dps.ricany.cz

Od 1. 7. 2015 jsme uvedli do provozu nově postavený Stacionář Olga, který má sloužit nejen obyvatelům Říčan, ale i občanům 52 obcí, které spadají pod správní obvod Říčan.
Nachází se na Komenského náměstí a je součástí Domu s pečovatelskou službou Senior.
Stacionář je určen pro osoby, kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu věku nebo zdravotního postižení, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby.
V denním stacionáři jsou služby poskytovány služby pro klienty v sazbě 70 Kč/hod. V případě pobytu nad 5 hodin a min. 3x v týdnu se sazba snižuje na 50 Kč /hod.
Pracovní doba je pondělí-pátek 7:00-15:30 hodin.

Služby

dům s pečovatelskou službou pečovatelská služba sociální služby služby seniorům ubytování pro seniory

Kontakty

Telefony

+420 323 604 244 hlavní telefon

Emaily

iveta.zavodska@dps.ricany.cz

Odkazy

dps.ricany.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop Dnes
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Klíčová slova

pečovatelská služba Říčany sociální služby Říčany služby seniorům Říčany bydlení pro seniory Říčany ubytování pro seniory péče o seniory pomoc seniorům stravování sociální péče domov pro seniory Říčany

Kategorie

Domovy pro seniory Sociální služby Pečovatelská služba

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu