Ověřená firma

EKO J+J, s.r.o.

Vedení účetnictví, organizační a ekonomické poradenství.

0 (0 hodnocení)

+420 494 627 106

Popis činnosti

Potřebujete vést účetnictví? Hledáte účetní společnost, která zpracuje veškeré Vaše účetnictví a dokonce Vám poskytne organizační a ekonomické poradenství? Účetní společnost EKO J+J, s.r.o. Vám nabízí veškeré své služby v okrese Rychnov nad Kněžnou, v Hradci Králové, ale také po celém Královéhradeckém kraji.

Naše účetní společnost působí na českém trhu již od roku 1998, vedoucí a jednatelkou společnosti je Ing. Jana Sarvašová (od roku 1996 také daňový poradce a auditor).

Software na zpracování mezd a účetnictví používáme od firmy Profex s.r.o., software pro daňovou evidenci od firmy Tichý. Přiznání DPH i daně z příjmu PO zasíláme i elektronicky ve formátu PDF nebo XML (pro podání na FÚ přes datovou schránku).

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte k našim službám jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, e-mailem anebo prostřednictvím formuláře na naší www stránky.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Kontrola a vedení účetnictví Zpracování mezd Organizační a ekonomické poradenství Daňové poradenství a audity Software, hardware, správa sítí Bezplatné zastupování na úřadech Možnost předúčtování prvotních dokladů

Kontakty

Telefony

+420 494 627 106 hlavní telefon

Emaily

sarvasova@ekojj.cz
senkova@ekojj.cz
jezkova@ekojj.cz
sedlak@ekojj.cz

Odkazy

www.ekojj.cz

Facebook

Kontakty

Provozní doba kanceláře:

Po 08 - 14 Dnes
Út 08 - 14
St 08 - 14
Čt 08 - 14
08 - 14
So zavřeno
Ne zavřeno

Mimo provozní dobu jsme Vám k dispozici na telefonu či e-mailu.

Klíčová slova

účetnictví účetní poradenství účetní daňové poradenství daňová evidence daně mzdy účetní Rychnov nad Kněžnou účetnictví Rychnov nad Kněžnou daně Rychnov nad Kněžnou mzdy Rychnov nad Kněžnou správa sítí Rychnov nad Kněžnou software Rychnov nad Kněžnou daňová evidence Rychnov nad Kněžnou účetnictví Hradec Králové účetnictví Královéhradecký kraj

Kategorie

Účetnictví Účetnické poradenství Daňové poradenství Ekonomické poradenství Software ekonomický a účetní

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu