DD tisk, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 777 084 446

Akční nabídka

Popis činnosti

Dodáváme kompletní nabídku firmy TRODAT. Razítka vyrábíme již 15 let. Jeden den razítka objednáte, druhý den jsou vyrobena a odchází k Vám poštou. Zpravidla nejpozději třetí den jsou u Vás. Výrobu provádíme laserovou technikou. Dále provádíme sítotisk, tamponový tisk a velkoformátový tisk bannerů a samolepek. Není nic snazšího, nežli výroba samolepek u nás. Potřebujete-li pár kousků, není problém na inkjetových plotrech Vám je natiskneme ve vysoké kvalitě s exteriérovou odolností. Potřebujete-li velké série, od toho tu máme naši sítotiskovou linku, kde díky UV tunelu můžeme tisknout na velmi jemných sítech. Na inkjetových velkoformátových ploterech tiskneme samolepky a bannery nejrůznějších velikostí a tvarů. Potřebujete-li banner 1x2 metry druhý den po schválení grafiky odchází balíkem k Vám. Potřebujete-li ho větší 3x5 metrů, druhý den po schválení nejpozději třetí den jde k Vám. Má-li být ještě větší není problém, nejpozději do pěti pracovních dní jsme schopni vyrobit banner i na celou budovu.

Razítka Trodat vyrábíme na jednom z nejmodernějším a nejvýkonnějším laserovém stroji pro výrobu razítkovacích štočků od Trotecu, čímž zaručujeme nejlepší výsledky výroby v tomto oboru. Kvalita, rychlost a preciznost to jsou synonyma pro výrobu razítek u nás. Na vyžádání zasíláme korektury e-mailem zdarma.
V naší produkci exteriérového tisku tiskneme jak na strojích se solventním tiskem (tisk s vysokou kvalitou tisku s cca 3letou životností), tak i na hardsolventním tiskovém stroji (Ospray – Hardsolventní tisk s velmi kvalitním tiskem v poměru mezi hardsolventními stroji.) Zde je životnost cca 4-5 let.

Produkty

razítka Trodat štočky do razítek samolepky banery

Služby

výroba razítek výroba štočků do razítek výroba samolepek výroba banerů

Kontakty

Telefony

+420 777 084 446 hlavní telefon

Emaily

polivka@ddtisk.cz

Odkazy

www.ddtisk.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 16
8 - 16

Klíčová slova

razítka razítka Trodat samolepky banery reklamní polepy

Kategorie

Reklama - tisk Razítka Reklamní zboží

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu