Hotel Horní Dvůr

Nabízíme příjemné, nadstandardní ubytování na Vysočině v citlivě zrekonstruovaných prostorách, se zachovanými fragmenty původní výzdoby.

0 (0 hodnocení)

+420 561 205 941

Popis činnosti

Hledáte komfortní ubytování na Vysočině? V těsné blízkosti Nového Města na Moravě, provozuje rodina Buřvalova rodinný hotýlek s vlastní farmou, který má hlavní zacílení na dobrou gastronomii z mimořádných produktů vlastní farmy. Náš hotel nabízí klidné, komfortní a nadstandardní ubytovací služby s možností stravování a wellness.

Hosté si mohou zvolit ubytování v apartmánech, dvoulůžkových pokojích nebo v apartmánu s kuchyňským koutem. Všechny pokoje jsou luxusně vybaveny, využít můžete internetového připojení, LCD televize či minibaru. Veškerý nábytek je z masivu a každý pokoj je laděn do uklidňující relaxační barvy, v kombinaci s dubovými podlahami a hliněnými omítkami utváří se prostor pro relaxaci smyslů a těla.

Restaurace Horní Dvůr je otevřena pro veřejnost i ubytované hosty a nabízí nejen tradiční českou kuchyni v moderním duchu, ale pochutnat si můžete také na pokrmech připravovaných výhradně z produktů Statku Horní Dvůr. K dokonalosti dobrého pokrmu patří také dobré víno, připravili jsme pro vás bohatou nabídku vín jak moravských, tak i zahraničních.

V hotelové wellness zóně se můžete plně oddat odpočinku a relaxaci. Čeká na Vás privátní whirlpool, bio sauna, finská sauna a solná jeskyně. Okolí hotelu je rájem pro milovníky turistiky.

Nechte se zlákat romantickou atmosférou a delikátními pokrmy. Pokud hledáte kvalitní ubytování a restauraci na Vysočině, jste na správném místě.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Apartmány Dvoulůžkové pokoje Apartmá s kuchyňským koutem LCD televize Internet a minibar Pobytové balíčky

Služby

Ubytování Restaurace Stravování Wellness Solná jeskyně Masáže Catering Rauty Svatby Firemní akce a oslavy Přeprava osob

Kontakty

Telefony

+420 561 205 941 hlavní telefon
+420 561 205 942 Tel.
+420 737 806 507 Mobil

Emaily

info@hotelhornidvur.cz

Odkazy

www.hotelhornidvur.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu