Ověřená firma

MUDr. Žaneta Hádlíková

Dětský lékař v Pardubicích je zde pro Vás a Vaše dítě.

0 (0 hodnocení)

+420 466 263 145

Popis činnosti

Poskytujeme komplexní péči o děti a dorost od narození do 19 let. Dobu ošetření je možno si domluvit předem telefonicky.

Smlouvu máme se všemi pojišťovnami, které působí v našem regionu. Ordinace je moderně vybavená. Využívám přístroj na stanovení hodnoty zánětlivých markerů CRP a močový analyzátor.

Aby se u nás i nejmenší pacienti cítili dobře, s týmem dětské ordinace jsme připravili jak v čekárně, tak i ordinaci, hry a hračky, které případné čekání na ošetření dětem zpříjemní. Prostory ambulance jsou vymalovány veselými barvami a obrázky.

V blízkosti našeho pracoviště je nemocnice, kde jsou zajištěna případná navazující odborná vyšetření. Novorozence navštěvujeme v domácím prostředí. Zajistíme doporučení k odbornému vyšetření či do poraden.

Zdraví Vašich dětí je pro nás na prvním místě. Cílem naší ordinace je poskytovat kvalitní zdravotní péči všem našim pacientům. Objednejte se k nám na vyšetření, přijímáme také nové pacienty.

Neváhejte a navštivte nás v naší ordinaci nebo nás kontaktujte telefonicky.

Služby

Kompletní zdravotní péče Preventivní prohlídky, vyšetření Diagnostika a léčba Povinné i nepovinné očkování Vystavení potvrzení Odběry biologického materiálu Nastřelování náušnic Kojenecká poradna Návštěvy novorozenců v domácím prostředí Doporučení k odbornému vyšetření, do poradny

Kontakty

Telefony

+420 466 263 145 hlavní telefon
+420 733 658 830 Mobile

Emaily

mudr.zanetahadlikova@centrum.cz

Odkazy

www.zanetahadlikova-pardubice.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu