Akční nabídka

Popis činnosti

Elektroservis Reichert Brandýs nad Labem v oblasti servisní činnosti působí na trhu již 20 let. Poskytuje komplexní služby v oblasti prodeje a servisu pro elektrické domácí spotřebiče, ruční nářadí, čerpadla i produkty z oblasti vzduchotechnika.

Opravy a prodej nářadí zajišťuje náš elektroservis s využitím našich letitých zkušeností, které v oboru máme. V oblasti
vzduchotechniky náš elektroservis nabízí ventilátory pro domácnosti i průmysl a větrací jednotky s rekuperací.

Pro výrobky z oblasti vzduchotechniky nabízíme potřebné příslušenství. Pro prodej produktů z oblasti „vzduchotechnika“ vlastníme certifikát „Zelená úsporám“. Firma provádí také elektro revize.

V naší provozovně Vám rádi pomůžeme vybrat domácí spotřebiče mnoha různých značek včetně příslušenství a náhradních dílů.

Pro domácí spotřebiče zajišťujeme kromě prodeje i opravy. Opravy a prodej nářadí zajišťujeme pro většinu námi nabízených produktů.

Záleží nám na Vaší spokojenosti - prodej nářadí poskytujeme včetně poradenství, opravy nářadí provádíme kvalitně s využitím našich bohatých zkušeností, které jsme během oprav získali.

Sháníte elektroservis, který zajistí prodej nářadí nebo opravy nářadí plně k Vaší spokojenosti? Pak volejte tel.: 602131821.

Více informací na www.reichert.cz

Kontaktní osoby - Václav Reichert - mobil: 602 131 821, fax: 326 906 051, email: elektroservis@reichert.cz

Produkty

elektrické ruční nářadí ložiska, gufera vzduchové nářadí domácí spotřebiče elektrické motory uhlíky komutátorových motorů pojistky seger křovinořezy a travní sekačky ventilátory, elektrické nářadí klínové řemeny elektro spotřebiče tlakové hadice zahradní technika motorové pily

Služby

elektro revize

Značky

Narex, Bosch, Skil, Festo Castor, Alpina, ERGO, ESA Sigma, Grundfos Roulunds - Holandsko Rodac, Schneider, MS Náchod Bando - Japonsko Metabo, Ferm, Proma Optibelt - Německo

Kontakty

Telefony

+420 602 131 821 hlavní telefon
+420 602 131 821 Mobile

Emaily

elektroservis@reichert.cz

Odkazy

www.reichert.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 11
Út 16 - 18
St 8 - 11 Dnes
Čt 16 - 18
8 - 11
So 9 - 11

Klíčová slova

elektroservis zahradní technika revize elektrospotřebičů elektrospotřebiče vzduchotechnika

Kategorie

Elektrické spotřebiče Elektronika - opravy Nářadí a nástroje Nářadí a nástroje - opravy Nářadí elektrické Vzduchotechnika

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu