Masáže Princess - erotické masáže Praha

Přijďte k nám bez ostychu, stres a nervozitu necháme za dveřmi a ponoříme se do hluboké a vášnivé intimity.

0 (0 hodnocení)

+420 773 480 202

Main

Popis činnosti

Krásné profesionální erotické masérky jen pro Vás. Dovolujeme si Vás pozvat do našeho salónu!

Vybrat si můžete například Nuru erotickou masáž s originálním Nuru gelem, který krásně klouže a nezanechává žádné stopy na Vašem těle. Celým svým horkým tělem Vás masérka smyslně namasíruje a Vy se budete cítit jako v sedmém nebi. Masáž je zakončená ručním vyvrcholením.

Erotickou masáž pro dva, která je velmi uvolňující, si vychutnáte v intimně osvětlené místnosti a v důvěrné atmosféře masážního salónu. Splynutí s partnerem, slastné vyvrcholení, masáž intimních partií na přání a dokonalá harmonie těla, taková je masáž pro dva.

Nabízíme masáž kokosovým olejem, který je pro masáž a i tu erotickou ideální. Erotická masáž zahrnuje masáž celého těla a výhody této masáže nevedou jen ke vzrušení a vyvrcholení. Vše, co nás vzrušuje, co se nám líbí a co je nám příjemné. To vše dokáže masáž kokosovým olejem.

Vyzkoušejte novinku ve světě erotiky, která Vás dostane do absolutní extáze s mohutným vyvrcholením a netradičního erotického prožitku. Tato masáž s Tenga Egg vajíčkem spojená s krásnou masérkou je přímo rájem pro muže.

Pokud si nemůžete vybrat, můžete využít akce dvou masérek 60 min. za 2 000 Kč, 90 min. 1 masérka jen za 1 800 Kč. Nechte rozmazlovat rovnou dvakrát a popusťte uzdu Vaší fantazii.

Váš Salon Princess. _

Produkty

Erotická masáž pro páry Nuru masáže Masáž kokosovým olejem Lesbi show Masáž s tenga egg vajíčkem Mýdlové masáže

Služby

Erotické masáže

Certifikáty

Ano

Jazyky

CZ ENG RUS

Kontakty

Telefony

+420 773 480 202 Main

Emaily

masaze-princess@email.cz

Odkazy

www.masaze-princess.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu