+420 519 411 383

Main

Popis činnosti

Stavíte? Vyrábíte? Provádíte montáže? Pak právě pro Vás je nabídka nářadí, spojovacího materiálu a ochranných pomůcek. Dodáme Vám nářadí elektrické, ruční, pneumatické, svařovací, zahradní techniky, ochranných pomůcek, spojovacího materiálu. Vrtačky, brusky, kladiva, sekačky, kompresory, žebříky. Vybavení pro stavební, výrobní, montážní firmy a řemeslníky.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi - rozvoz zboží dle přání zákazníka, způsoby financování na míru zákazníka, poradenství při řešení výběru a využití nářadí. Koncem roku 2004 se podařilo zrekonstruovat vlastní objekt v Hustopečích, kam se přesunula část sortimentu z prodejny nářadí a sortiment se rozšířil o profi nářadí a montážní techniku.

Od roku 2007 se rozšířila nabídka služeb o velkoobchodní prodej nářadí a příslušenství značek NEO, TOPEX, TOP TOOLS. V současné době má firma tyto hlavní směry činností, jako je maloobchodní a velkoobchodní prodej nářadí, prodej autopříslušenství, výroba a montáž vestavěných skříní, poradenská a servisní činnost pro zákazníky.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Vrtačky Brusky Pily Kladiva Kleště Šroubováky Kompresory Sponkovačky Šrouby, vruty a hmoždinky Mycí pasty Ochranné pomůcky Zednické nářadí Sekačky Křovinořezy Traktory Hospodářské potřeby

Služby

Servis Půjčovna nářadí Poradenství Prodej na splátky Rozvoz zboží k vám do firmy nebo domů Broušení řetězů do motorových pil Záruka 3 roky na elektrické nářadí Bosch, Metabo, Protool pro firmy a živnostníky Sestavení, zprovoznění a předvední strojů Záruka 25 let ruční nářadí NEO pro všechny

Značky

BOSCH NAREX DREMEL PROTOOL DEWALT METABO MAKITA SKIL SCHEIDER BOW NEO

Kontakty

Telefony

+420 519 411 383 Main
+420 602 603 865 Mobile
+420 607 011 530 Toll Free

Emaily

ivk@ivk.cz
autohobby@ivk.cz

Odkazy

www.ivk.cz/prodejny-hustopece-bratislavska website
www.ivk.cz/prodejny-hustopece-bratislavska reservation
www.ivk.cz/elektricke-naradi menu
www.ivk.cz/kontakty-velkoobchod order

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu