elumatec CZ s.r.o. - Stroje na obrábění hliníkových a plastových profilů

95 (1 hodnocení)

+420 513 035 900

Popis činnosti

Více než jen jednička na trhu
Jako výrobce strojů pro opracování plastových, kovových a hliníkových profilů pokrýváme celé spektrum výroby od malých ručních provozů až po průmyslové opracování profilů.
Naše rodinná firma založená roku 1928 se sídlem ve švábském městě Mühlacker-Lomersheim má zastoupení či pobočky ve více než 40 zemích světa, v nichž po celém světě pracuje 720 zaměstnanců.

Naše filozofie
Vy máte profil – naše stroje ho opracují! Tradice od roku 1928!
Stroje „made in Germany“ – celosvětový servis a prodej!

Naším cílem není jen vedoucí postavení v prodejích, ale také špičková kvalita a skvělý servis.

Stroje elumatec přijdou na trh až poté, co splní naše vysoké požadavky na spolehlivost, efektivitu a přesnost. Díky tomu jsme schopni celosvětově nabídnout veškeré služby od poradenství a implementace až po prvotřídní servis, který našim zákazníkům poskytujeme rychle a nekomplikovaně.

Řešení pro všechny oblasti použití
Tak jak jsou rozmanité možnosti opracování profilů, je pestré i spektrum nabídek značky elumatec. Nabízíme jednoduché stroje s ruční obsluhou stejně jako komplexní obráběcí centra s CNC-řízením podle nejmodernějších standardů. Díky tomu můžeme nabídnout řešení různým zákazníkům od malých ručních provozů až po strojní opracování profilů. Navíc díky modulární koncepci strojů jsme schopni flexibilně reagovat na rozvoj Vaší firmy.

Jen kvalita vyrábí kvalitu
Produkty vyrobené na našich strojích musejí splňovat vysoké požadavky na kvalitu a bezpečnost. To se podaří jen tehdy, jestliže stroje vyhovují všem kvalitativním kritériím - a tento požadavek je středem našeho zájmu. Při vývoji, konstruování a výrobě strojů elumatec sázíme na vysokou spolehlivost, maximální rozměrovou přesnost a efektivní výkonnost při každodenním používání.

Navzdory velké rozmanitosti našich strojů spoléháme na flexibilní a štíhlou výrobu. V našem výrobním procesu důsledně prosazujeme základní myšlenku „Lean and Green“: během všech postupů – od subdodavatelů po konečný výrobek – dbáme na šetrné zacházení s materiálovými a energetickými zdroji.

Vy máte výrobní prostory – my je vybavíme
Nenabízíme Vám jen stroje, ale na přání také dodatečné služby od plánování až po kompletní montáž Vašeho výrobního zařízení. Pokud jde o vhodné financování, jsou Vám radou rovněž k dispozici naši finanční specialisté, kteří Vás podpoří při vypracování individuálního modelu financování.

Díky vlastním pobočkám ve více než 40 zemích a spolupracujícím partnerům v mnoha dalších státech jsme vždy na místě, pokud jde o poradenství a servis. Naši zkušení technici jsou rychle u Vás, aby Váš stroj smontovali, zprostředkovali Vašim pracovníkům praktické znalosti a zaškolili je nebo seznámili s údržbou. Zajistěte maximální úspěch Vašemu projektu tím, že s námi včas zahájíte jednání – kdekoli jsme Vám rádi k dispozici!

Pohled do zákulisí
V našem výrobním závodě v Mühlacker-Lomerheimu máte možnost nahlédnout do náročné výroby strojů. Na obchůzce výrobních hal se můžete přesvědčit o kvalitě naší výroby, kde jsou předváděcí technici denně připraveni ukázat Vám stroje naživo v chodu.

Produkty

pily pokosové pily vyřezávací pily dvojité pokosové pily klínové a vyřezávací pily pilové automaty pily na zasklívací lištu frézy a frézky vyřezávací frézy jednovřetenové kopírovací frézy vícevřetenové kopírovací frézy bezšablonové kopírovací frézy frézovací automaty pro odvodnění frézovací vrtací stroje pro olivy obráběcí centra svářečky jednohlavé svářečky vícehlavé svářečky rohovací lisy začišťovací stroje začišťovací automaty svářecí a začišťovací linky šroubováky na výztuhy dorazové a měřící systémy dílenská a montážní zařízení

Služby

výroba prodej montáž servis školení obsluhy strojů a jejich programování

Jazyky

český jazyk německý jazyk

Kontakty

Telefony

+420 513 035 900 hlavní telefon

Emaily

info@elumatec.cz

Odkazy

http://elumatec.cz/CZ/index.html website

Facebook

Hodnocení

  • 95 od , 18.05.2016 09:32
    Výborná spolupráce, okamžitá komunikace.

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 12 12:30 - 16:30
Út 8 - 12 12:30 - 16:30 Dnes
St 8 - 12 12:30 - 16:30
Čt 8 - 12 12:30 - 16:30
8 - 12 12:30 - 16:30
So 8 - 12 12:30 - 16:30
Ne 8 - 12 12:30 - 16:30

Klíčová slova

pily pily na okna pily na dveře pily na okna a dveře frézy a frézky obráběcí centra rohovací lisy svářečky stroje na hliník, plast a PVC pily na hliník, plast a PVC stroje na okna, dveře a fasády obráběcí centra pro výrobu oken a dveří pokosové pily vyřezávací pily klínové a vyřezávací pily pilové automaty pily na zasklívací lišty vyřezávací frézy jednovřetenové kopírovací frézy vícevřetenové kopírovací frézy bezšablonové kopírovací frézy frézovací automaty pro odvodnění frézovací vrtací stroje pro olivy dorazové a měřící systémy jednohlavé svářečky vícehlavé svářečky začišťovací stroje a automaty dílenská a montážní zařízení dílenská zařízení montážní zařízení pily na hliník pily na plast pily na PVC pily na pvc stroje na okna stroje na dveře stroje na fasády stroje na hliník stroje na plast stroje na PVC svářecí technika obrábění obrábění kovů frézování

Kategorie

Pily - nástroje a stroje Obráběcí stroje Frézy a frézařské práce Obrábění plastů Svářecí technika Okna a okenice Průmyslové stroje Řezné nástroje Stroje

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu