Manitera - volně dostupné léky, bylinné čaje a kosmetika

0 (0 hodnocení)

+420 844 010 010

Popis činnosti

Prostřednictvím naší internetové lékárny nabízíme volně prodejné léky, potravinové doplňky a přírodní kosmetiku. Naše nabídka zahrnuje bylinné čaje, vitamínové preparáty i přípravky na podporu erekce.

Dodáváme kosmetické výrobky značky Doliva. Jedná se o pleťovou kosmetiku založenou na pozitivních účincích olivového oleje. Nabízíme tělová mléka, denní krémy, pleťové balzámy a další přípravky.

Nabízíme kosmetické přípravky značky Avene. Kosmetika Avene je určena k péči o pleť. Náš sortiment zahrnuje krémy proti vráskám, opalovací krémy či přípravky určené na problematickou pleť.

Nabízíme široký sortiment produktů Bioderma vhodných k péči o problematické typy pleti. Dodáváme pleťové vody, opalovací krémy, tělové mléka a řadu dalších výrobků.

Dodáváme na trh kosmetiku značky Eucerin. Jedná se o dermokosmetické přípravky vhodné pro péči o problematickou a citlivou pleť. Nabízíme krémy, šampony a řadu dalších výrobků.

Služby, produkty, značky:
lékárny Františkovy Lázně, bylinná kosmetika, bylinné směsi, bylinný čaj, léky, lékárna, lékárny, zdravotnické pomůcky, přírodní kosmetika a biokosmetika Františkovy Lázně, kosmetika, krémy na obličej, přírodní kosmetika, vrásky, šampony

Kontakty

Telefony

+420 844 010 010 hlavní telefon

Emaily

info@manitera.cz
info@doliva-kosmetika.cz
info@avene-kosmetika.cz
info@bioderma.cz
info@eucerin-kosmetika.cz

Odkazy

http://www.volneprodejneleky.cz

Kontakty

Kategorie

Lékárny

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu