AbendBand

0 (0 hodnocení)

+420 602 442 664

Popis činnosti

Kapela na oslavu, raut nebo svatbu?
Jsme tady právě pro Vás. Dvojce mladých muzikantů s bohatým repertoárem ve třech světových jazycích (angličtina, němčina, italština) - samozřejmě zpíváme i česky - Vám nabízí své služby..
Snažíme se obsáhnout všechny základní hudební žánry: populární sféru, jazzové standardy i hudbu lidovou. Naši produkci vždy přizpůsobíme konkrétní akci. Na rautech bývá zvykem hrát jazz/muzikál, na tanečních zábavách "všehochuť" (od polky, tanga po "Kabáty":).
Pokud bude ale Vaším přáním např. uspořádat ples ve stylu 30.let nebo raut, kde bude znít pouze lidová/dechová hudba - nevidíme v tom problém. Zrovna tak někdo z Vás možná zbožňuje Elvise Presleyho, Brendu Lee nebo třeba Lenku Filipovou - na Vaší hudební akci tedy mohou zaznít převážně skladby od konkrétních Vámi oblíbených interpretů.
Pokud během našeho vystoupení zatoužíte ostatním ukázat, že ve Vás dřímá hudební talent, nic Vám nebrání využít náš mikrofon a zazpívat si - nemusíte se strachovat, že si přesně nepamatujete text - máme objemnou databázi.
Hrajeme rádi a tudíž levně: 800,- Kč / hodinu. Za cestu po východních Čechách a do Prahy si nic neúčtujeme, do ostatních krajů Čech cena dohodou.

Kontakty

Telefony

+420 602 442 664 hlavní telefon

Emaily

info@abendband.cz

Odkazy

www.abendband.cz

Kontakty

Kategorie

Kapely

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu