Pohřební služba Pelhřimov

Pomůžeme Vám ve chvíli nejtěžší.

0 (0 hodnocení)

+420 602 802 332

Main

Popis činnosti

Dozvědět se o úmrtí kohokoliv, koho jsme znali, je pro nás těžké. Přijít o blízkého přítele či člena rodiny, ženu, manžela, dítě, to jsou nejhorší chvíle v našich životech. Pohřební služba Pelhřimov se vám snaží alespoň trochu ulehčit tyto smutné chvíle.

Naše rodinná firma zajišťuje veškeré pohřební služby. Pokud si to budete přát, zajistíme pohřeb do země nebo kremaci, uvázání smutečních kytic a věnců, výrobu a vytištění parte, nebo pouze poradíme, co je třeba vykonat.

Dále zajistíme:
- kněze (katolického, evangelického)
- varhaníka (se zpěvačkou nebo zpěvákem)
- malou kapelu (5 muzikantů)
- velkou kapelu (8-10 muzikantů)
- malý autobus (mikrobus)
- velký autobus (pro 12-55 osob) a další

Pokud si to budete přát, postaráme se o kompletní realizaci posledního rozloučení s Vaším blízkým, ale rádi posloužíme také třeba jen dobrou radou, smuteční kyticí či věncem nebo jinou službou.

Náš pohřební ústav můžete kontaktovat nonstop, po zavolání kdykoliv přijedeme, abychom Vám pomohli. _

Produkty

Svítilny na postavení a zavěšení Vázy Skříňky na urny Fotoskříňky Plastové schránky do země na urny Nerezové schránky do země na urny Elektrické svíčky Růžence Dubové rakve Klasické rakve Kovové rakve Dětské rakve Kovové obaly na urny Hliníkové obaly na urny Měděné obaly na urny Plastové obaly na urny Štítky na urny Ozdoby na plastové obaly na urny Kytice na rakve Smuteční věnce Smuteční kytice Vázané smuteční kytice Květiny do ruky

Služby

Nonstop převoz zesnulých Zajištění pohřbu či kremace Tisk parte Vazba smutečních kytic a věnců Vykopání hrobu Odkrytí a zakrytí hrobky Čištění hrobky Uložení urny (urnový háj) Rozptýlení popela (rozptylová loučka) Vsypání popela (vsypová loučka) Prodej hřbitovních doplňků

Kontakty

Telefony

+420 602 802 332 Main
+420 603 356 358 Alt
+420 565 326 399 Mobile
+420 565 325 464 Toll Free

Emaily

pohreb.pelhrimov@tiscali.cz

Odkazy

www.pohrebnisluzbapelhrimov.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu