Ověřená firma

KÁVOVINY, a.s.

Tradice naší firmy sahá až do roku 1896.

0 (0 hodnocení)

+420 466 798 811

Ústředna

Popis činnosti

Vyrábíme a distribuujeme kávové náhražky, pražené a mleté obiloviny, pufovanou rýži, piškoty, sušenky, přípravky na pečení, směsi k přípravě těst, instantní kakao. Distribuujeme kakao a kakaové směsi, rýži a luštěniny, hořčici.

Nabízíme ucelenou nabídku pro ten okruh našich zákazníků, který se zabývá cateringem, tzn. stravovacími zařízeními škol, školek, nemocnic, sanatorií, domovů, ubytoven apod.

Jsme firma uplatňující nové technologie a zachovávající původní receptury. Snažíme se pružně přizpůsobit požadavkům zákazníka a pečlivě hlídáme vysoký standard naší produkce. Tradice naší firmy sahá až do roku 1896.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme jednotlivě a snažíme se všem vytvořit takové nákupní podmínky, jaké mu vyhovují. Dokážeme pracovat jak s množstevními bonusy, zpětnými obratovými bonusy, tak i s transferovými objednávkami a dalšími nadstandardními podmínkami.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Arizonky Burisony Holandské kakao Horká čokoláda Hořčice Iontový nápoj Jahelné pukance Jedlá soda Kakao Doušek Karo Kávička Kypřící prášek do pečiva a perníku Kyselina citronová Melta Pohankové pukance Skořicový cukr Špaldové kafe Vanilinový cukr Vitakáva Zelená káva Želatina Žitovka

Služby

Výroba a prodej Catering

Značky

Arizonky Burisony Doušek Karo Kávička Melta Vitakáva Žitovka

Kontakty

Telefony

+420 466 798 811 Ústředna
+420 466 330 555 Fax

Emaily

obchod@kavoviny.cz

Odkazy

www.kavoviny.cz

Kontakty

Klíčová slova

kávové náhražky pufovaná rýže piškoty čaje kakao sušenky přípravky na pečení směsi k přípravě těst instantní kakao kakaové směsi luštěniny rýže hořčice arizonky burisony holandské kakao iontové nápoje karo

Kategorie

Potraviny - výroba Potraviny - prodej Káva a čaj

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu